18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wkrótce pożegnanie?

Paulo Sousa odchodzi z reprezentacji? Kibice zaskoczeni

22.06.2021  19:03
Paulo Sousa skończy przygodę z kadrą?
Paulo Sousa skończy przygodę z kadrą? Fot: DAVID RAMOS/AFP/East News

Kilka dni temu prezes PZPN Zbigniew Boniek zapewniał, że nawet w przypadku porażki na Euro, Paulo Sousa nie opuści reprezentacji. Nowe informacje w tej sprawie przekazały włoskie media, według których selekcjoner biało-czerwonych jest o krok od zmiany drużyny. Przygoda z Polską dobiega końca?

Paulo Sousa od dłuższego czasu zmagał się z ogromną falą krytyki ze strony mediów, kibiców, a nawet piłkarskich ekspertów. Portugalczyk od chwili przejęcia naszej reprezentacji zdołał wygrać tylko jeden mecz i to z Andorą. Na kiepskie wyniki nie zwracał uwagi Zbigniew Boniek, który przyznał, że trener nie straci posady, nawet jeśli nasi piłkarze odpadną po trzech spotkaniach.

Podczas meczu z Hiszpanią nastąpił przełom. Polacy dzięki walecznej postawie i dobrej taktyce zdołali zremisować z Hiszpanami. Nagle wiara w Sousę powróciła i teraz nikt nie chce jego odejścia.

Paulo Sousa pożegna się z reprezentacją?

Niestety, tym razem to Paulo Sousa może zrezygnować ze współpracy… Jak informują włoskie media, Portugalczyk jest na celowniku Spezii Calcio. Włoski klub rozważa jeszcze kandydatury Claudio Ranieriego, Rolando Marana, a także Eugenio Coriniego.  

Selekcjonerem biało-czerwonych interesują się także inne kluby. Na początku czerwca pojawiły się informacje o tym, że jest nim zainteresowany turecki klub Fenerbahce Stambuł. Wielkie pieniądze sprawią, że wkrótce będziemy szukać nowego trenera?

logo Tu się dzieje