18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oglądalność może spać sromotnie

Gwiazda odchodzi z "M jak miłość". Porażka TVP?

Wojciech Kozicki
29.06.2021  12:56
Paweł Deląg odchodzi z "M jak miłość". Jacek Kurski nie potrafił zatrzymać wielkiej gwiazdy
Paweł Deląg odchodzi z "M jak miłość". Jacek Kurski nie potrafił zatrzymać wielkiej gwiazdy Fot: Beata Zawadzka/East News

Fani „Ma jak miłość” w rozpaczy, obsada się zmienia, odchodzi mega gwiazda. Paweł Deląg od kilku lat wcielał się w postać Michała Ostrowskiego, przyjaciela Joanny Chodakowskiej w serialu, ale nadszedł jednak czas pożegnania.

Legendarny polski aktor Paweł Deląg odchodzi z „M jak miłość”. Potwierdził smutną wiadomość na Instagramie, pisząc, że „czas się pożegnać”. Postać Michała Ostrowskiego zniknie z serialu TVP, choć sympatyczny pisarz na pewno zostanie w serach fanów. Czy produkcja straci popularność, gdy opuści ją bohater zakochany w pięknej Joasi, w którą wciela się Barbara Kurdej-Szatan?

Deląg odchodzi z "M jak miłość". Obsada żegna aktora

Deląg na Instagramie podziękował całej ekipie „M jak miłość” za cierpliwość i poczucie humoru. Życzył wszystkim wielu lat pracy na planie.

Czas się pożegnać... Dziękuję całej ekipie za wspólny czas, moim cudownym partnerom Basi Kurdej-Szatan, Adrianie Kalskiej, Marcinowi Roznerskiemu, Sławkowi Uniatowskiemu, Felkowi i wielu innym za Wasz uśmiech, poczucie humoru, obecność. Dziękuję produkcji za cierpliwość i życzę jeszcze wielu lat – napisał Deląg na Instagramie.

Paweł Deląg szczyt popularności przeżył w latach 90., występując w takich produkcjach jak „Młode wilki", "Kiler", "Złoto Dezerterów" oraz "Tygrysy Europy".

To już się nie widzimy? Dziękuję Pawełku! Samych dobroci w dalszej zawodowej drodze i do zobaczenia na szlaku- odpowiedziała Kurdej-Szatan Delągowi na Instagramie.

I my dziękujemy. Będzie nam ciebie brakowało – pożegnał się z aktorem Sławek Uniatowski.

Paweł Deląg odchodzi z "M jak miłość". Serial TVP straci oglądalność?
Paweł Deląg odchodzi z "M jak miłość". Serial TVP straci oglądalność? Fot: Instagram
Czytaj także
Przeczytaj więcej