18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stan zdrowia aktora - nowe informacje

Królikowski przeszedł operację. Jest dramatycznie

Wojciech Kozicki
27.01.2020  08:37
Paweł Królikowski ciężko chory - nowe informacje o stanie zdrowia
Paweł Królikowski ciężko chory - nowe informacje o stanie zdrowia Fot: Facebook/Związek Artystów Scen Polskich

Paweł Królikowski nadal przebywa w szpitalu, a jego stan zdrowia się pogorszył. Do mediów przedostały się nowe informacje o aktorze i niestety, nie są to dobre wiadomości. Przeszedł kolejną operację i pojawiły się problemy. Co mu naprawdę jest?

Paweł Królikowski, znany m.in. z seriali "Ranczo" i "Pitbull", od kilku tygodni przebywa w szpitalu na oddziale neurochirurgii. Juror programu „Twoja twarz brzmi znajomo” walczy o życie i zdrowie, ale niestety, jego stan uległ pogorszeniu. Jak podaje „Super Express”, powołując się na anonimowe źródło, aktor przeszedł kolejną operację.

Królikowski w szpitalu - nowe informacje o stanie zdrowia

Media nie podają jaki konkretnie zabieg chirurgiczny przeszedł 59-letni aktor. Niestety, po operacji stan zdrowia Królikowskiego pogorszył się, ponieważ wdała się infekcja. Pojawiły się poważne powikłania.

Aktor kilka lat temu dowiedział się, że ma tętniaka mózgu i wówczas była potrzebna natychmiastowa operacja. Przeszedł rehabilitację, ale po kilku latach choroba powróciła i przed świętami Bożego Narodzenia w 2019 roku, znowu trafił do szpitala na neurochirurgię. Media podają, że po kolejnej operacji guza u Królikowskiego pojawił się krwiak, który trzeba było usunąć.

logo Tu się dzieje