przykre

Paweł Królikowski nie wraca do zdrowia? Niepokojące informacje o aktorze

21.02.2020  11:37
Paweł Królikowski nie wraca do zdrowia? Niepokojące informacje o aktorze
Paweł Królikowski nie wraca do zdrowia? Niepokojące informacje o aktorze Fot: Małgorzata Królikowska/Instagram

Znany aktor Paweł Królikowski od grudnia zmaga się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Zdaje się, że artysta nie wraca do zdrowia. Pojawiły się kolejne, niepokojące informacje. 

W 2015 roku aktor Paweł Królikowski cudem uniknął śmierci. W ostatniej chwili przeszedł operację tętniaka mózgu. Od tej pory ciągle zmaga się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Tuż przed Bożym Narodzeniem znów trafił do szpitala.

Królikowski w grudniu miał przejść operację neurologiczną. Gdy stan jego zdrowia zaczął się poprawiać, dopadła go ciężka infekcja. Fani myśleli już, że powrót aktora do aktywności, to kwestia czasu, ale ten zrezygnował z pracy w "Twoja twarz brzmi znajomo". To rzuciło kolejny cień - czyżby nadal poważnie chorował? Teraz pojawiły się kolejne niepokojące informacje.

Królikowski rezygnuje z pracy

Jak dowiedział się "Fakt", aktor rzucił pracę nie tylko w Polsacie. Właśnie zrezygnował z funkcji prezesa ZASP (Związku Artystów Scen Polskich). Stanowisko obejmował od 2018 roku. Teraz chwilowo zastąpiła go wiceprezes Małgorzata Kożuchowska, a organizacja szuka nowego szefa.

Musimy się spotkać i ustalić komunikat prasowy

- powiedziała jedynie Kożuchowska.

Pawłem powodowały względy zdrowotne. Mówi się, że wybory nowego prezesa będą w czerwcu

- skomentował z kolei Olgierd Łukaszewicz.

Dlaczego Królikowski zrezygnował? Czyżby wbrew wcześniejszym doniesieniom, jednak nie wracał do zdrowia? A może uznał, że praca jest zbyt obciążająca? Rodzina aktora jak na razie nie komentuje. Podobno rozważają rehabilitację artysty w Niemczech.

Przeczytaj więcej
Komentarze