18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdrowie najważniejsze

Paweł Królikowski odchodzi z show Polsatu. Trudna decyzja aktora

15.01.2020  09:25
Paweł Królikowski odchodzi z show Polsatu. Trudna decyzja aktora
Paweł Królikowski odchodzi z show Polsatu. Trudna decyzja aktora Fot: TRICOLORS/East News

Paweł Królikowski więcej nie pojawi się w show "Twoja twarz brzmi znajomo". Wszystko dlatego, że jego stan zdrowia nie pozwala mu na pełną aktywność. 

Paweł Królikowski w myśl zasady, że zdrowie jest najważniejsze, zrezygnował z pozostawania jurorem programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Na razie nie wiadomo, kto zajmie jego miejsce, ale wielu fanów aktora nie kryje zawodu jego decyzją.

Paweł Królikowski w grudniu tego roku trafił do szpitala. Jego stan nie był najlepszy i spekulowano o tym, że wszystkiemu winna jest poważna choroba neurologiczna.

Paweł Królikowski odchodzi z show Polsatu

Teraz aktor pozostaje pod opieką swojej rodziny, która dba o to, aby jak najszybciej powrócił do pełnej sprawności. Jednakże stała praca i stres, jaki z pewnością wiązałby się z pozostawaniem aktywnym jurorem show Polsatu, nie przysłużyłby się Królikowskiemu.

Super Express dowiedział się, że propozycję powrotu do programu otrzymał Bartłomiej Kasprzykowski, ale odmówił. W tym momencie nie wiadomo, kto zasiądzie u boku Małgorzaty Walawskiej, Kacpra Kuszewskiego i Katarzyny Skrzyneckiej na miejscu Królikowskiego.

Mamy nadzieję, że kiedy Paweł Królikowski wyzdrowieje, czeka go jeszcze niejeden sukces zawodowy, znacznie większy niż zasiadanie w jury "Twoja twarz brzmi znajomo".

logo Tu się dzieje