18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wydało się

Co jest Królikowskiemu? Aktor przeszedł poważną operację

16.01.2020  10:16
Co jest Królikowskiemu? Aktor przeszedł poważną operację
Co jest Królikowskiemu? Aktor przeszedł poważną operację Fot: Tomasz Zukowski/East News

Paweł Królikowski kilka razy lądował już w szpitalu, wszystko przez poważne problemy neurologiczne. Aktor przeszedł już 3 operacje... zaczęło się od tętniaka mózgu.

Aktor Paweł Królikowski ma poważne problemy ze zdrowiem. Jest tak źle, że ku rozpaczy fanów i przyjaciół z planu, zrezygnował z dalszej pracy w "Twoja twarz brzmi znajomo" Polsatu.

Co się stało aktorowi? Gdy w grudniu, tuż przed Bożym Narodzeniem trafił do szpitala, miały powtórzyć się jego problemy z mózgiem... Cztery lata temu Królikowski otarł się o śmierć - okazało się, że ma tętniaka. Życie uratowała mu operacja.

Gwiazdor przeszedł żmudną rehabilitację, ale problemy w 2019 roku się powtórzyły. Potrzebny był kolejny zabieg. Niestety, na tym się nie skończyło. W grudniu choroba powróciła.

Kolejna operacja

"Na żywo" donosi, że po operacji guza, w mózgu Królikowskiego wytworzył się niebezpieczny krwiak, którego trzeba było jak najszybciej usunąć. To właśnie przez niego aktor cały czas pozostaje w szpitalu.

Takie powikłania po operacjach neurochirurgicznych nie są czymś wyjątkowym, dlatego, choć sprawa była poważna, rodzina starała się zachować spokój

- powiedziała "Na żywo" przyjaciółka rodziny.

Co gorsza, osłabiony organizm artysty zaatakowała infekcja. Na szczęście pod czujnym okiem lekarzy, Królikowski dochodzi do siebie i prawdopodobnie wkrótce uda mu się opuścić szpital.

logo Tu się dzieje