18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tętniak o sobie przypomniał?

Paweł Królikowski trafił do szpitala. Tętniak mózgu znów zaatakował?

20.12.2019  15:14
Paweł Królikowski trafił do szpitala. Tętniak mózgu znów zaatakował?
Paweł Królikowski trafił do szpitala. Tętniak mózgu znów zaatakował? Fot: Tomasz Urbanek/East News

Paweł Królikowski jakiś czas temu otarł się o śmierć. Pojawiły się informacje, że lubiany aktor ponownie trafił do szpitala. Potwierdził je syn gwiazdora - Antoni Królikowski. 

Paweł Królikowski znany z serialu "Ranczo" i jurorowania w "Twoja twarz brzmi znajomo" miał ostatnio bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Gwiazdor dosłownie otarł się o śmierć, kiedy jego mózg zaatakował tętniak.

W 2015 roku przeszedł on operację wycięcia owego intruza, który tyle złego wniósł do jego życia. Kilka miesięcy temu artysta ponownie trafił do szpitala, a złe samopoczucie było bardzo widoczne na jego twarzy.

Paweł Królikowski trafił do szpitala

Teraz mediami wstrząsnęła informacja o tym, że Paweł Królikowski znów znalazł się w szpitalu. Nie wiadomo, w jakim stanie jest 58-latek. Jego syn, Antoni Królikowski w rozmowie z portalem Pudelek, potwierdził, że ojciec trafił pod czujne oczy medyków.

Trafił do szpitala, jest pod opieką lekarzy

- powiedział syn Pawła.

Nieoficjalnie mówi się, że artysta znów trafił na oddział neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali. To daje do myślenia, że tętniak ponownie się odezwał. Pozostaje nam trzymać kciuki za zdrowie aktora i mieć nadzieję, że jego walka o wyzdrowienie tym razem zakończy się pełnym sukcesem.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze