18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piosenka, od której popłyną łzy

Paweł Królikowski w ostatnim nagraniu z Antkiem. "Tato mój" [WIDEO]

28.02.2020  16:21
Paweł Królikowski w ostatnim nagraniu z Antkiem. "Tato mój" [WIDEO]
Paweł Królikowski w ostatnim nagraniu z Antkiem. "Tato mój" [WIDEO] Fot: Youtube

Paweł Królikowski odszedł i pozostawił po sobie ogromny smutek. Aktora wspominają teraz fani i rodzina. My zaś przezentujemy nagranie, które z pewnością wyciśnie Wam łzy z oczu.

Paweł Królikowski nie żyje i ta wieść chwyciła wszystkich Polaków za serce. Uwielbiany aktor odszedł w wieku 58 lat i osierocił pięcioro swoich utalentowanych dzieci. W sieci przypomniano piosenkę, którą artysta wykonał jakiś czas temu ze swoim najbardziej znanym synem - Antonim. Oglądając to teraz nie sposób nie płakać.

Paweł Królikowski we wzruszającym nagraniu z synem

Antoni Królikowski poszedł w zawodowe ślady rodziców i tak jak mama i tata - został aktorem. Odnosi już pierwsze zawodowe sukcesy. 

W 2013 roku Antek i Paweł Królikowscy nagrali piosenkę pt. "Tato mój". Promowała ona wówczas "Kalendarz Dżentelmeni 2014". Krótki klip pokazuje, jak mocna była relacja ojca z synem. Antoni z resztą pożegnał tatę w sposób, który też pokazuje, że byli bardzo zżyci.

Nie sposób nie płakać teraz, kiedy wiadomo, jak skończyła się historia tej dwójki. Współczujemy całej rodzinie Królikowskich.