18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w szpitalu

Paweł Królikowski walczy o życie. Kożuchowska się za niego modli

06.02.2020  11:29
Paweł Królikowski walczy o życie. Kożuchowska się za niego modli
Paweł Królikowski walczy o życie. Kożuchowska się za niego modli Fot: Justyna ROJEK/East News

Paweł Królikowski jest w stanie cięższym, niż początkowo wszyscy sądziliśmy. Akor walczy o życie. Małgorzata Kożuchowska modli się za kolegę po fachu. 

Paweł Królikowski trafił do szpitala na początku grudnia i od tego momentu nie wrócił do domu. Z aktorem jest bardzo niedobrze, okazuje się, że do tego stopnia iż jego życie jest zagrożone.

"Walczy o życie" - takie doniesienia płyną ze strony tygodnika "Świat&Ludzie", odnośnie prawdziwego stanu artysty.

Paweł Królikowski walczy o życie

Artysta od dłuższego czasu nie mógł się poszczycić dobrym zdrowiem. Już kiedyś jego życiu zagroził tętniak mózgu, a teraz ponownie problemy neurologiczne się o niego upomniały. Przy boku ukochanego non stop trwa jego żona -  Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Do tego koledzy po fachu zdają sobie sprawę z tego, że z Królikowskim nie jest dobrze. W gronie osób niecierpliwie wyczekujących informacji o jego stanie, znajduje się Małgorzata Kożuchowska. 

Aktorka wiele mu zawdzięcza. Drogi tych dwojga splotły się, kiedy Paweł Królikowski został prezesem ZASP-u. To z resztą również jemu zależało, aby jego zastępcą została Małgorzata - co się szybko udało zrealizować.

Znając Pawła, wierzę, że wszystko będzie dobrze, wróci do nas

- mówi aktorka.

My również trzymamy kciuki za rychły powrót Pawła Królikowskiego do zdrowia. 

Czytaj także