Trzymamy kciuki

Królikowski walczy w szpitalu. W sieci dramatyczny apel znanej aktorki

29.12.2019  13:04
Królikowski walczy w szpitalu. W sieci dramatyczny apel znanej aktorki
Królikowski walczy w szpitalu. W sieci dramatyczny apel znanej aktorki Fot: Justyna ROJEK/East News

Paweł Królikowski znany z serialu Ranczo, ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Od 9 dni przebywa w szpitalu, a po członkach jego rodziny widać, że nie jest z nim najlepiej. Artysta spędził Święta w szpitalu. Teraz w sieci pojawił się dramatyczny apel jego koleżanki z planu hitu TVP.

Paweł Królikowski od dłuższego czasu nie jest w najlepszej formie. Aktor miał tętniaki na mózgu, które lekarze jakiś czas temu wycięli. Niestety, 20 grudnia tego roku, gwiazdor ponownie trafił do szpitala, a co gorsza wszystko wskazuje na to, że znowu ma problemy natury neurologicznej. 

Paweł Królikowski w apelu koleżanki po fachu

Podobno Królikowski ma problemy m.in. z mówieniem, a fakt, że nie został wypisany na Święta do domu, daje nam do myślenia, że nie jest dobrze. Aktualnie jego koleżanka z planu hitowego Rancza - Ilona Ostrowska, zamieściła w sieci dramatyczny apel do celebryty.

Z moim Przyjacielem Królikiem. Zdrówka Kochany. Wracaj, się nie wygłupiaj, musimy jeszcze dużo namieszać. Czekam na Ciebie w boksach. Twoja Lucynda

- napisała na Instagramie aktorka.

Pod jej postem pojawił się skromny komentarz Antoniego Królikowskiego, syna Pawła. Młody aktor zostawił tam po prostu serduszko, być może zbyt ciężko jest mu napisać cokolwiek bardziej rozwiniętego. 

My również niezmiennie życzymy panu Pawłowi zdrowia i woli walki. Mamy nadzieję, że wyjdzie z choroby obronną ręką tak, jak to zrobił Tomasz Lis i Jacek Rozenek. 

Przeczytaj więcej
Komentarze