18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stanowcze kroki

Paweł Królikowski wciąż jest w szpitalu. Rodzina podjęła ważną decyzję

03.01.2020  19:11
Paweł Królikowski wciąż jest w szpitalu. Rodzina podjęła ważną decyzję
Paweł Królikowski wciąż jest w szpitalu. Rodzina podjęła ważną decyzję Fot: Justyna ROJEK/East News

Paweł Królikowski niezmiennie przebywa w szpitalu. Wkrótce minie miesiąc, odkąd stan aktora się pogorszył. Rodzina podjęła ważną decyzję w jego sprawie. 

Paweł Królikowski od wielu dni przebywa w szpitalu. Nieoficjalnie mówi się, że u aktora ponownie problem tkwi w sprawach neurologicznych. Artysta jakiś czas temu miał wycinane tętniaki, ale teraz znowu nie jest z nim najlepiej.

Królikowski jakiś czas temu nieco wycofał się z życia publicznego, po to, by skupić się na swoim zdrowiu. To, niestety, nie pomogło i na początku grudnia aktor znowu znalazł się pod opieką lekarzy, a jego stan jest na tyle poważny, że Święta również spędził w placówce medycznej.

Paweł Królikowski wciąż przebywa w szpitalu

Rodzina cały czas czuwa przy łóżku artysty, dodatkowo okazało się, że najbliżsi podjęli w jego sprawie poważną decyzję. Jak dowiedział się Fakt, stan Pawła jest stabilny, dlatego można już zacząć myśleć o powrocie do sprawności. 

Małżonkowie już myślą o rehabilitacji, która prawdopodobnie odbędzie się w Niemczech

- zdradza Fakt.

Taka rehabilitacja za pewne jest o wiele bardziej kosztowna, dlatego trzeba było ją dobrze przemyśleć. Do tego małżonka Królikowskiego, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, nieprzerwanie modli się o powrót męża do zdrowia.

Ostatnie dni wiele ją kosztowały, potrzebowała więc wyciszenia i modlitwy, która przynosi ukojenie

- donosi tabloid.

O zdrowie kolegi po fachu martwią się również inni artyści. Jeszcze niedawno w sieci dramatyczny apel zamieściła Ilona Ostrowska, partnerka Królikowskiego w hitowym serialu Ranczo.

Liczymy na to, że Paweł Królikowski szybko wróci do siebie, a dolegliwości nie przeszkodzą mu w dalszym rozwijaniu kariery aktorskiej. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze