18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przyjaciele czekają

Paweł Królikowski wciąż walczy o życie. "Nie takie góry przenosił"

13.01.2020  11:08
Paweł Królikowski wciąż walczy o życie. "Nie takie góry przenosił"
Paweł Królikowski wciąż walczy o życie. "Nie takie góry przenosił" Fot: TRICOLORS/East News

Paweł Królikowski tuż przed Bożym Narodzeniem trafił do szpitala i do dziś z niego nie wyszedł. Produkcja "Twoja twarz brzmi znajomo" ma związane ręce.

Paweł Królikowski ciągle walczy o powrót do normalnego życia. Przed świętami w ciężkim stanie trafił do szpitala, od tego czasu żona nie odstępuje go na krok, a cała rodzina i bliscy oczekują jego powrotu do zdrowia.

Na Królikowskiego czekają też znajomi i przyjaciele, a nawet Polsat. Gwiazdor jest jednym z jurorów w ich hitowym programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Polsat czeka

Niestety, nic nie zapowiada rychłego powrotu aktora do pracy. Ostatnio pojawiły się niespodziewane komplikacje. Zdaje się jednak, że Polsat nie zamierza zatrudniać "zastępcy" i trzyma miejsce dla swego gwiazdora. Potwierdzają to słowa jednej z jurorek.

Wszyscy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia

- powiedziała wieloletnia koleżanka Królikowskiego, Katarzyna Skrzynecka.

logo Tu się dzieje