chwile grozy

Dramat w teatrze. Pawła Małaszyńskiego zabrała karetka

20.12.2019  09:29
Dramat w teatrze. Pawła Małaszyńskiego zabrała karetka
Dramat w teatrze. Pawła Małaszyńskiego zabrała karetka Fot: Jan Bielecki/East News

Dramatyczne chwile w Teatrze Kwadrat w Warszawie. W czasie spektaklu nagle zasłabł odtwórca jednej z głównych ról - Paweł Małaszyński.

Wtorek, Teatr Kwadrat w Warszawie, widownia pełna widzów, na scenie "Berek, czyli upiór w moherze". Niestety, w czasie spektaklu rozegrał się prawdziwy dramat. Przerażeni widzowie oglądali, jak jeden z aktorów traci przytomność!

Paweł Małaszyński zasłabł w czasie spektaklu - informuje "Super Express". Przed teatrem pojawiła się karetka. Aktor został przewieziony do szpitala, nie wiadomo, co mu dokładnie jest, ani w jakim jest stanie.

Małaszyński uspokaja

Tymczasem sam aktor próbuje uspokoić swoich fanów. W mediach społecznościowych zamieścił post, w którym przeprosił za swoją niedyspozycję.

Przepraszam wszystkich widzów Teatru Kwadrat. Ostatnie dni stały pod znakiem intensywnych prób i spektakli. Mój organizm pod wpływem infekcji i zmęczenia zwyczajnie odmówił posłuszeństwa. Wrócę do was najszybciej, jak to tylko możliwe

- napisał na Facebooku.

Jak na razie nie wiadomo, czy i kiedy Małaszyński wróci do pracy. Wcześniej dwa razy zdarzyła się aktorowi podobna sytuacja - na scenie zasłabł już w 2014 i 2016 roku.

Przeczytaj więcej
Komentarze