18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki smuek

Gwiazdor Polsatu przeżywa osobistą tragedię. Stracił bliską osobę

02.07.2021  09:05
Paweł Wawrzecki w żałobie
Paweł Wawrzecki w żałobie Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Paweł Wawrzecki jest znanym aktorem, a dawniej był wielkim gwiazdorem telewizji Polsat za pośrednictwem serialu "Graczykowie, czyli Buła i spóła". Niestety, ostatnio w jego życiu zdarzyła się wielka tragedia, po której długo będzie dochodził do siebie.

Paweł Wawrzecki jest znany w całej Polsce. Aktor słynie przede wszystkim z talentu komediowego i dawniej bawił widzów do łez na antenie Polsatu. Od wielu lat artysta mieszka jednak poza granicami naszego kraju i odwiedza go tylko sporadycznie. 

Paweł Wawrzecki mierzy się z żałobą

Jego druga żona Izabela Roman, dla której aktor opuścił Ojczyznę, mierzy się z wielką tragedią, a tym samym Paweł Wawrzecki również musi stanąć w trudne szranki z żałobą. Odeszła bowiem jego teściowa - Anna Roman. Znajomy rodziny twierdzi, że artystę łączyła z nią wyjątkowa więź. 

Uprzejmy, szarmancki, elegancki zrobił na nestorce rodu wielkie wrażenie

- zdradził rozmówca tygodnika "Rewia".

Dla aktora śmierć bliskiej osoby to przede wszystkim odnowienie traumatycznych wspomnień. Jego pierwsza żona Barbara Winiarska zmarła nagle, pozostawiając go z niepełnosprawną córeczką Anią. Teraz trudne doświadczenia Pawła Wawrzeckiego służą jego żonie w powrocie do "pionu".

Dobrze, że Paweł był w tym czasie przy niej. Wspierał i pomagał pozbierać się po tej stracie. On jest zahartowany w boju, bo przecież stracił żonę, Barbarę Winiarską. Doskonale więc rozumie rozpacz po stracie kogoś bliskiego

- mówi znajomy rodziny.

"Oddaliśmy wszelkie dobra rodzinne mojej teściowej, Anny Roman. Odeszła, ale zostało po niej tyle wspaniałych wszelakich rzeczy. Postanowiliśmy wszystko to przekazać, żeby radowało oczy odwiedzających to miejsce" - zdradził również sam aktor. Od siebie możemy dodać jedynie, że nic tak nie goi ran, jak czas.

Czytaj także
Przeczytaj więcej