18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

fani w ekstazie

Paździoch i Boczek powrócą?! Powstał specjalny odcinek "Kiepskich"

21.07.2022  14:35
Paździoch i Boczek powrócą w specjalnym odcinku "Kiepskich"
Paździoch i Boczek powrócą w specjalnym odcinku "Kiepskich" Fot: Świat według Kiepskich/Facebook

Producenci mają niezwykły prezent dla fanów "Świata według kiepskich". Choć produkcję serialu zakończono, powstał specjalny odcinek na cześć zmarłych Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego.

Świat według Kiepskich" to serial legenda, tak jak legendą są już jego bohaterowie. Któż nie słyszał o Ferdku i jego sąsiadach - Boczku i Paździochu? Przez ponad 20 lat (serial emitowany jest od 1999 roku!) zabawiali widzów, a niektóre ich powiedzonka weszły do codziennego użytku. W pewnym momencie jednak dobra passa została brutalnie przerwana.

Najpierw pojawiły się doniesienia o postępującej chorobie Ryszarda Kotysa - odtwórcy roli Mariana Paździocha. Później nastała pandemia koronawirusa, przez którą praca na planie musiała zostać wstrzymana. Zaraza przyniosła też wielką tragedię - COVID-19 odebrał życie serialowemu Boczkowi - Dariuszowi Gnatowskiemu. Niewiele później z tego samego powodu zmarł wspomniany już Ryszard Kotys.

Koniec Kiepskich, ale będą nowe odcinki

Pandemia zelżała, życie wróciło do normy, ekipa mogłaby wrócić na plan. Ale nie wróci. Producenci uznali, że kontynuowanie serialu bez dwóch z głównych bohaterów, nie ma sensu. Projekt został ostatecznie zamknięty.

Mimo to na ekranach pojawi się premierowy sezon serialu. Składać się będzie z 12 nigdy nieemitowanych odcinków, nakręconych w 2021 roku. Ich premiera zaplanowana jest na jesień, jednak dokładne daty nie zostały jeszcze ujawnione.

Paździoch i Boczek wrócą w specjalnym odcinku

Teraz okazuje się, że wśród premierowych odcinków, jeden poświęcony będzie Paździochowi i Boczkowi. Producenci nie zdradzają szczegółów, wiadomo jednak, że chcieli uczcić zmarłych aktorów i jakoby przywrócić ich postacie. Fani wpadli w osłupienie i główkują, jak rzecz zostanie rozwiązana. Domniemają, że Boczek i Paździoch mogą... pojawić się na ekranach.

Jak? Zdaniem podekscytowanych fanów, producenci mogli użyć najnowszych technologii i przywrócić postaci np. w formie hologramów, jako wspomnienie. Czy tak będzie rzeczywiście?