18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki powrót

Paździoch i Boczek znowu w "Kiepskich". Będą nowe odcinki

23.09.2021  19:32
Będą nowe odcinki "Świata według Kiepskich"
Będą nowe odcinki "Świata według Kiepskich" Fot: Michal WARGIN/East News

Jesienią na antenie Polsatu pojawią się nowe odcinki "Świata według Kiepskich". Co ciekawe, w nowym sezonie nie zabraknie Arnolda Boczka i Mariana Paździocha. Producenci ujawniają, jak to możliwe.

"Świat według Kiepskich" emitowany jest od 1999 roku, co czyni go drugim najdłużej nadawanym serialem w Polsce. Dotychczas wyemitowano 564 odcinki opowiadające o losach mieszkańców jednej z wrocławskich kamienic.

Niestety w ciągu ostatniego roku odeszły dwie kluczowe dla serialu postacie. W październiku 2020 roku zmarł Dariusz Gnatowski, znany jako Arnold Boczek, a trzy miesiące później Ryszard Kotys, czyli serialowy Marian Paździoch. Producenci kultowej serii zapowiedzieli jednak, że nie zamierzają rezygnować z nagrywania "Kiepskich".

"Kiepscy" wracają na antenę

Jak informują twórcy, serial powróci na antenę już 27 października. Dwa nowe odcinki zostaną wyemitowane na antenie Polsatu o godzinie 20:00 i 20:30. W nowej serii ponownie oprócz rodziny Kiepskich ponownie pojawią się Paździochowie oraz Arnold Boczek.

Jak to możliwe? Nowe odcinki zostały nagrane jeszcze przed pandemią COVID-19, na początku 2020 roku. Ze względu na żałobę po zmarłych aktorach nie były one do tej pory emitowane.

logo Tu się dzieje