18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezapomniany Paździoch z Kiepskich

Grób Ryszarda Kotysa wyciska łzy. Fani nie zapominają aktora

12.10.2021  17:50
Grób Ryszarda Kotysa
Grób Ryszarda Kotysa Fot: TRICOLORS/East News

Paździoch z Kiepskich był jedną z ulubionych, komediowych postaci Polaków. Ryszard Kotys przyniósł wszystkim tak wiele radości, że brakuje słów, by to opisać. Teraz jego grób pozostaje miejscem pamięci, w którym fani mogą oddać się zadumie. 

Ryszard Kotys nie żyje, chociaż wciąż trudno w to uwierzyć. Wybitny aktor swoją śmiercią głęboko zasmucił Polaków. Świat według Kiepskich w ubiegłym roku stracił już jedną z wielkich gwiazd swojej obsady - przez pandemię koronawirusa zmarł bowiem Dariusz Gnatowski, odtwórca roli Arnolda Boczka. Potem widzowie pożegnali się na zawsze z kultowym Marianem Paździochem.

Grób Ryszarda Kotysa wyciska łzy

Od tego momentu nie ustawały wspomnienia o Ryszardzie Kotysie. Pojawiały się nawet głosy, czy Świat według Kiepskich ma jeszcze sens bez Mariana Paździocha i Arnolda Boczka? Ostatecznie format przetrwał, ale nic już nie będzie takie samo.

Aktor, który zmarł 27 stycznia 2021 roku, pochowany jest na cmentarzu w Lusowie pod Poznaniem. Do tej pory jego grób zagospodarowany był dość skromnie. Dopiero niedawno artysta doczekał się pięknego pomnika, który wyciska z oczu łzy.

Aktualnie grób Ryszarda Kotysa jest bardzo okazały i oryginalny. Wykonano go z pięknego kamienia, nie brakuje na nim także bujnej roślinności. Na swoim Facebooku jego zdjęcia opublikował pan Kacper Michalski z Tarnowa Podgórnego, który podzielił się fotografią na profilu programu "Niezapomniani. Cmentarne historie", powstającym regularnie pod okiem redakcji "Super Expressu".

Fani nigdy nie zapomną swojego ukochanego artysty. Jesteśmy o tym głęboko przekonani.

Czytaj także