18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pieprznie przed kamerą

Paździochowa nago? Pałys o szokującej scenie w Kiepskich

Wojciech Kozicki
03.11.2022  14:15
Paździochowa nago? Pałys o szokującej scenie w Kiepskich
Paździochowa nago? Pałys o szokującej scenie w Kiepskich Fot: TRICOLORS/East News

Kontrowersyjny odcinek serialu „Świat według Kiepskich”, który nigdy nie został wyemitowany? Produkcja Polsatu skrywa mroczne tajemnice. Renata Pałys, czyli żona Paździocha, ujawniła, że miała wystąpić nago!

Renata Pałys, czyli serialowa Paździochowa, występowała w produkcji „Świat według Kiepskich od samego początku, czyli od 1999 roku. Gdy serial dobiega końca ( w listopadzie obejrzymy ostatni odcinek Kiepskich), postanowiła ujawnić nieco pikantnych szczegółów. W rozmowie z „Faktem” wyznała w serialu miała pojawić się jej naga scena. Dlaczego odmówiła?

Żona Paździocha nago. Dlaczego Pałys odmówiła?

Renata Pałys przyznaje, że gdyby była taka potrzeba, bez problemu rozebrałaby się przed kamerą. Jednak uznała, że jej nagie ciało w tym przypadku nie było artystycznie uzasadnione w Kiepskich.

Scena tego oczywiście nie wymagała, ale on pomyślał, że z braku laku fajnie by było, gdybym była nieubrana. Nie zgodziłam się na to. Gdyby mi uzasadnił, dlaczego mam być nago i mnie do tego przekonał, to nie byłoby problemu. A tam jedynym uzasadnieniem było to, że fajnie by było. Odmówiłam więc tego. Nie zgodziłam się też dlatego, że ten serial oglądają dzieci - opowiedziała „Faktowi” Renata Pałys.

Plotek przypomina również o odcinku „Świata według Kiepskich”, którego nigdy nie wyemitowano. Andrzej Grabowski i Krystyna Feldman byli oburzeni, gdy realizowano odcinek, w trakcie którego Kiepscy wybierają się na urodziny papieża Jana Pawła II. 

Czytaj także