18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Senior wspomina pocałunek

Pazura o scenie erotycznej z Przybylską. Był problem...

Wojciech Kozicki
07.10.2022  15:20
Cezary Pazura i wspomnienia o Annie Przybylskiej. Dlaczego nie chciał całować jej przed kamerą?
Cezary Pazura i wspomnienia o Annie Przybylskiej. Dlaczego nie chciał całować jej przed kamerą? Fot: Jerzy STALEGA/East News, Pawel Wodzynski/East News

Anna Przybylska nago w filmie „Kariera Nikosia Dyzmy” olśniła Polskę. Scena erotyczna z Cezarym Pazurą była jednak dla niego bardzo trudna i początkowo nie chciał całować się ze zjawiskową aktorką. Jakże to? Mieć usta najpiękniejszej polskiej gwiazdy w zasięgu i nie skorzystać? Niejeden podpaliłby świat, dałby się posiekać na plasterki, oddałby rękę albo skoczył w ogień, a ten mówił NIE! Po latach zmurszały gwiazdor „13 Posterunku” wyznał, że Ania Przybylska miała wtedy opryszczkę.

Wspomnienia o Annie Przybylskiej z okazji 8. rocznicy jej śmierci i premiery filmu „Ania” nie zawsze są piękne i wzruszające. Cezary Pazura zdecydował się na kontrowersyjne wyznanie. Nestor polskiej branży filmowej na progu emerytury zdecydował się zdradzić kulisy kultowej komedii. Dawno temu zagrał razem z Przybylską w „Karierze Nikosia Dyzmy” (reboot i recast Kariery Nikodema Dyzmy), a teraz wyznał, że scena erotyczna i pocałunek były trudne ze względu na...

Pazura wspomina nagą Przybylską i jej opryszczkę

Cezary Pazura opowiedział na YouTube o wspólnej nagiej scenie miłosnej z Przybylską. Okazuje się, że nie chciał pocałunku z piękną aktorką, bojąc się, że zarazi go opryszczką. Ona sama była tym zdziwiona!

Powiedziałem: Kurde, jestem wrażliwy, nie będę ją całował z opryszczką, bo się nią zarażę, nie? I mówię do reżysera: Nie będę się z nią całował, bo ona ma opryszczkę, nie? – wyznał Pazura

Pazura, pogięło cię? (…) Cała Polska by chciała, żeby się Przybylska z nimi całowała. A ty nie chcesz, bo ja mam opryszczkę? – miła odpowiedzieć Ania Przybylska.

Cezary Pazura w rozmowie z Jastrząb Post bardzo pozytywnie wspomina Annę Przybylską. Nie ukrywa, że jest mu jej brak. Uważa ją za „legendę polskiego kina”.

To była wspaniała koleżanka. I cały czas jej brak. Taką legendą jest Ania. To jest w ogóle taki zawód, który wykonują indywidualności. Ona był taką indywidualnością. Ona potrafiła zaczarować rzeczywistość, była wspaniałą osobą. Myślę, że my teraz jako widzowie, mamy obowiązek szukać wśród młodych aktorek takiej miłości, jaką mieliśmy do Ani – powiedział Pazura.

Jeśli ktoś chce poznać więcej wspomnień o Annie Przybylskiej, od dzisiaj można już oglądać film „Ania”. O koleżance po fachu opowiedzieli w nim m.in. Cezary Pazura, Szymon Bobrowski, Katarzyna Bujakiewicz, Anna Dereszowska, Jan Englert, Paweł Małaszyński, Andrzej Piaseczny, Piotr Szwedes, Paweł Wawrzecki oraz Michał Żebrowski.

Kim jest Cezary Pazura? 

Młodszym przypominamy, że Cezary Pazura to nie tylko popularny i sędziwy youtuber. Niegdyś był wziętym polskim aktorem, który zagrał niezapomniane role w takich produkcjach jak m.in. "Czarne Stopy", "Kroll", "Balanga", "Pogrzeb lwa", "Wirus", "Volta", "Enak" i "Kawalerskie życie na obczyźnie". Największą popularność przyniosła mu jednak rola dubbingowa i słynna "szyszunia" w Epoce Lodowcowej.

Cezary Pazura wspomina Annę Przybylską [WIDEO]

Czytaj także