18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niesmaczny filmik?

Pazura żartuje z epidemii koronawirusa. Zabiła już 2,5 tys. osób

24.02.2020  16:17
Pazura żartuje z epidemii koronawirusa. Zabiła już 2,5 tys. osób
Pazura żartuje z epidemii koronawirusa. Zabiła już 2,5 tys. osób Fot: Instagram/czarekpazura

Cezary Pazura opublikował w mediach społecznościowych niesmaczny żart. Podczas, gdy koronawirus zabija ludzi bez litości, aktor odgrywa etiudę z maseczką w samolocie. 

Cezary Pazura opublikował na Instagramie nagranie, które miało być zapewne żartem. Podczas gdy cały świat lęka się globalnej epidemii śmiertelnej choroby i w męczarniach zginęło już ponad 2,5 tysiące osób - aktor wykazał się brakiem wyczucia. 

Cezary Pazura żartuje z koronawirusa

Cezary Pazura wypoczywał ostatnio z rodziną na Dominikanie. Siedząc w samolocie powrotnym, po dwóch tygodniach spędzonych na wypoczynku w tropikach, Cezarego Pazurę naszło na żarciki.

Zwykła maseczka, taka na oczy, lotowska, podczas długich lotów (...) teraz w okresie koronawirusa wystarczy ją założyć - w tym momencie Czarek zakłada opaskę na nos, a w tle słychać chichoczącą Edytę. (...) i jesteś zabezpieczony, przynajmniej w jakimś sensie, ale nie od głupoty

- mówi w nagraniu. 

Jakby tego było mało, pod filmikiem aktor napisał: "To może być odkrycie. Wujek Czarek radzi #panika #walkazwirusem #zrobtosam".

Internauci szybko zauważyli, że żarcik Czarka nie jest specjalnie smaczny. 

Lubię pana, ale to akurat jest turbosłabe
Nie wypada żartować z wirusa, który zabija
Myślałem, że pan mądrzejszy jest

- pisali ludzie w komentarzach.

logo Tu się dzieje