18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cuda na kiju

Pęczotto, carpaccio i inne rarytasy. Oto catering komunijny Gessler

18.05.2022  17:39
Magda Gessler ma zaporowe ceny za komunijny catering
Magda Gessler ma zaporowe ceny za komunijny catering Fot: Mateusz Jagielski/East News

Komunia w obecnych czasach to już niemalże wydarzenie podobne do wesela. Najbardziej znana restauratorka w kraju wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców i dzieci w tym wieku. Oferuje catering marzeń za cenę z koszmarów. 

Magda Gessler jest zdecydowanie najbardziej znaną, polską restauratorką. Od lat jej nazwisko kojarzy się Polakom z pozytywną rewolucją i chętnie ufają jej oni w kwestiach wyżywienia. Nic dziwnego, że na ważnych uroczystościach również cenią jej kuchnię.

Tak jest w przypadku komunii w Polsce. Sezon komunijny w maju to prawdziwe zatrzęsienie rodzinnych uroczystości. Okazuje się jednak, że jeśli ktoś chce wtedy skosztować rarytasów od Magdy Gessler - musi słono zapłacić.

Magda Gessler ma zaporowe ceny za komunijny catering

Jeśli macie komunijne dzieci i sporo pieniędzy na zbyciu, to możecie zainwestować w luksusowe menu, które oferuje jej knajpa AleGloria. Jak zauważono, ceny przypominają raczej te, które część kojarzy z przyjęć weselnych.

Opcją najdroższą jest ta za 178 złotych za jednego gościa. Menu to przewiduje takie bajeczne dania, jak świeży szpinak z dressingiem z granatu z karmelizowanym serem owczym, młode buraczki zapiekane z kozim serem i mascarpone z rozmarynem lub tatar ze śledzia z orzechami i imbirem na miodowym pumperniklu - to jedynie opcje przystawkowe!

Dania główne to dopiero rewia smaku! Pojawiają się tam takie cuda na kiju, jak: bursztynowy rosół uperfumowany z kołdunami jagnięcymi, mleczną cielęcinę sous-vide w kremowym sosie z białych trufli i sum na pęczotto grzybowym. 

Natomiast na deser możecie skonsumować królewski tort Beza Pavlova z truskawkami, kremem amaretto i bezą włoską oraz tort szwarcwaldzki z gorzką czekoladą i wiśniami. Jedno jest pewne - rodzina nigdy nie zapomni takich smaków i wrażeń. Wasz portfel również zapamięta to wydarzenie na dłuższą chwilę.

Planeta życzy wszystkim udanych, majowych imprez!