18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stawki za walkę - szok!

Peja zdradził ile zarabia się w Fame MMA. "Nap*** ostro"

02.12.2019  15:31
Peja kontra Fame MMA - mocny wywiad z raperem
Peja kontra Fame MMA - mocny wywiad z raperem Fot: PRESS PHOTO CENTER/MARCIN FIJALKOWSKI/East News

Jakie są stawki w Fame MMA i ile pieniędzy dostają gwiazdy za walkę? Maciej Kawulski z KSW jakiś czas temu w programie „Duży w Maluchu” przyznał, że u niego zdarzają się wynagrodzenia przekraczające milion złotych. Okazuje się, że Wojtek Gola również płaci podobnie.

Fame MMA to coraz większe gwiazdy i pieniądze. Na kolejnej gali w oktagonie miał pojawić się legendarny raper Peja, a w rozmowie z „Freshmag” przy okazji promocji płyty "G.O.A.T", przyznał, że otrzymał intratną propozycję, którą... odrzucił! Przy okazji ujawnił, ile miał dostać za mordobicie w klatce.

Peja twierdzi, że niezależnie od wyniku walki dostałby tak grubą kasę, że nie musiałby nic robić przez 2-3 lata. Boi się jednak, że gdyby zaczął walczyć, znów mógłby wpaść w szpony nałogu.

Wygrałbym czy przegrał, a za jakiś czas okazałoby się, że moje zdrowie się pogarsza i na przykład wracam do alkoholu. I co, czy ten milion złotych jest tego warty? – powiedział Peja w rozmowie z „Freshmag”

Raper uznał, że nigdy nie pojawi się w Fame MMA, ponieważ zbyt szanuje zawodowych fighterów i „nie chce im odbierać chleba”. Wie, że prawdziwi zawodnicy nie zawsze mają okazję pokazać się na wielkich galach, a sponsorzy nie chcą ich wspierać chociaż zawodnicy "nap***ją ostro tematy". W swoim przypadku ewentualną walkę w Fame MMA uznał za "zamach na muzykę".

W wywiadzie Peja wyznał również, że rzucił narkotyki i zakończył romans z kokainą. Obecnie nie pije również alkoholu i prowadzi spotkania AA.

Peja w Fame MMA - wywiad wideo

Czytaj także