18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ktoś tu sypie piaskiem w oczy...

Piaseczny komentuje aferę z "jeb*ć PiS". Wyleci z TVP?

Wojciech Kozicki
14.01.2021  10:44
Piasek wyleci z TVP?  Tak się kończą imprezy z Nergalem
Piasek wyleci z TVP? Tak się kończą imprezy z Nergalem Fot: TRICOLORS/East News

Andrzej Piasek Piaseczny, Adam Nergal Darski Majka Jeżowska bawili się srogo na urodzinach tego pierwszego. I to on pewnie po tej imprezie miał największego kaca. Wykrzyczane hasło „je*ać PiS i Konfederację” może kosztować go pracę w TVP w "The Voice Senior". Postanowił wreszcie zabrać głos w sprawie.

Andrzej Piaseczny zapewne śpiewa sobie teraz piosenkę „Teraz płacz”, widząc, jakie zamieszanie wywołała afera z „jeb*ć PiS i Konfederację” na urodzinach. Juror „The Voice Senior” straci pracę w TVP za swój wybryk? Telewizja Publiczna już ostro skomentowała wybryk Piaska. Teraz głos w sprawę postanowił skomentować sam główny bohater afery.

Piasek wyleci z "The voice senior" w TVP?

Gdy tylko w mediach pojawiły się informacje, że jurorzy Piasek i Michał Szpak mogą wylecieć z TVP, Piaseczny udostępnił na Facebooku jeden z artykułów i napisał „serio?”. Szybko jednak wpis usunął. Może zorientował się, że „to co dobre, to co lepsze” w Telewizji Publicznej już ma za sobą.

Przypominamy, że Michał Szpak jest na wylocie za dzikie wygibasy przed domem Jarosława Kaczyńskiego w ramach strajku kobiet. Komentarz TVP w sprawie jego i Piaska wydaje się jednoznaczny. Jacek Kurski zapewne się nie ugnie i nie przekona go nawet „Śniadanie do łóżka”…

Skład jurorów formatu „The Voice...” jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja Polska poinformuje w odpowiednim czasie - czytamy w mailu od Centrum Informacji TVP.

logo Tu się dzieje