18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Opublikował szokujące wideo

Piasek ma COVID-19. Dramat w szpitalu pod tlenem

Wojciech Kozicki
17.03.2021  15:11
Andrzej Piasek Piaseczny walczy z COVID-19 w szpitalu. Dramat pod tlenem
Andrzej Piasek Piaseczny walczy z COVID-19 w szpitalu. Dramat pod tlenem Fot: Jan Bielecki/East News

Koronawirus SARS-CoV-2 nie oszczędza nikogo, chorują też gwiazdy i politycy. Właśnie okazało się, że zakażony COVID-19 jest Andrzej Piasek Piaseczny. Popularny wokalista jeszcze niedawno wywoływał skandale, ale teraz cienko śpiewa, bo jak sam ujawnił, jest w szpitalu pod tlenem. Opublikował dramatyczne nagranie wideo na Instagramie.

Andrzej Piaseczny przeżywa dramat, życie właśnie sypnęło mu piaskiem w oczy. 60-letni gwiazdor programu "The Voice Senior" jest zakażony koronawirusem. Początkowo leczył się w domu, ale sytuacja zrobiła się poważna, ponieważ wystąpiły przerażające problemy z oddychaniem i konieczna była hospitalizacja.

Andrzej Piasek Piaseczny walczy z COVID-19 w szpitalu. Dramat pod tlenem

Jak podają kolejne media. Piasek jest w szpitalu pod tlenem i ma poważne problemy choćby ze złapaniem powietrza. Opublikował krótki filmik na Instagramie na którym słychać, jak wielkie problemy sprawia mu nawet zwykłe mówienie. Przeprosił za odwołane koncerty zaapelował, by Polacy bardziej na siebie uważali i przestrzegali zasad higieny.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia! Wszystko trzeba przeżyć, ale będzie WSZYSTKO DOBRZE!

Kochani! Wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy mają dosłownie w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu, musiałem się znaleźć tutaj – ogłosił Andrzej Piasek Piaseczny na Instagramie.