18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kiedyś w Mafii, dziś w miłości

Piasek ujawnia od czego zaczyna z partnerem dzień!

Wojciech Kozicki
28.09.2022  17:51
Piasek o relacji ze swoim partnerem. Zaczynają dzień od TEGO
Piasek o relacji ze swoim partnerem. Zaczynają dzień od TEGO Fot: Piotr Molecki/East News

Andrzej Piasek Piaseczny już nie ukrywa, że jest w homoseksualnym związku. Zawsze chronił swoje życie prywatne, ale wreszcie postanowił ujawnić miłosne tajemnice. Czy mieszka z chłopakiem? Od czego zaczynają dzień? Zapewne nie wiedzieliście jakim były członek Mafii jest maminsynkiem!

Andrzej Piaseczny to wielka kariera i przeboje, afera z PiS, sukces w „Voice of Poland” i w „Tańcu z gwiazdami”. To też owiane aurą tajemnicy życie prywatne. Jednak od jakiegoś czasu nie ukrywa, że jest zakochany, a jego partner jest mężczyzną. W rozmowie z tygodnikiem „Wprost” opowiedział o swojej wyjątkowej relacji z mamą i zasugerował, że mieszka razem z nią i... swoim ukochanym?

Andrzej Piaseczny prywatnie. Miłość, mama i partner

Piasek wreszcie zdecydował się zdradzić co nieco o swoim związku i relacji z partnerem. Jego tożsamość jest nieznana, ale raczej powinniśmy się spodziewać, że jego zdjęcie z Piasecznym pewnie wkrótce trafi do mediów. Panowie lokalnie podobno nie kryją się ze swoim uczuciem!

Mieszkam na wsi od 20 lat. Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji – powiedział Piaseczny. (Wprost)

Mama Piaska. Ciąglemieszkają razem

Andrzej Piaseczny przyznał, że nadal mieszka ze swoją mamą. Pani Alicja przeżyła ciężką chorobę i potrzebuje pomocy syna. 51-letni artysta nie ukrywa, że niezły z niego maminsynek.

Mama jest starszą panią i mieszka ze mną od wielu lat. Jest po ciężkiej chorobie, którą wspólnie przeżyliśmy. To cud, że jest ze mną. To jest naturalne, bo nie dałaby rady, mieszkając sama. Ja zawsze byłem trochę maminsynkiem (…). To jest tak, że rodzice zajmują się nami, kiedy my jesteśmy oseskami, a później my jesteśmy im winni opiekę – wyznał Piaseczny. (Wprost)

Relacja Piaska, jego chłopaka i jego mamy wydaje się mocna i pełna miłości. Ujawnił również, że on i jego bliscy każdy dzień zaczynają od przytulania. Podkreśla, że gdy ludzie się przytulają, świat jest piękniejszy. Rodzi się w takim razie pytanie, czy chłopak Piaska mieszka z nim i jego mamą? Tego juror „Tańca z gwiazdami” nie chce jednoznacznie potwierdzić…

Panie Andrzeju, wielki szacunek! Życzymy jak najwięcej miłości i szczęścia!

Mieszkamy w większą liczbę osób, co nie oznacza poliamorii. Niech to będzie niedopowiedziane z wielokropkiem i z uśmiechem! – zasugerował Piasek.