18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Opisuje przebieg choroby

Chory Piasek ze szpitala: "wszedłem na ostatnią prostą"

Wojciech Kozicki
22.03.2021  08:20
Piaseczny walczy z COVID-19. Jaki jest obecnie jego stan zdrowia?
Piaseczny walczy z COVID-19. Jaki jest obecnie jego stan zdrowia? Fot: Piotr Molecki/East News

Andrzej Piaseczny wciąż przebywa w szpitalu, jest zakażony COVID-19. Piasek na Facebooku w niedzielę ujawnił więcej informacji o przebiegu choroby. Czy Viola Kołakowska nadal będzie brnęła w swoje fiksum dyrdum, że wokalista udaje?

Andrzej Piaseczny walczy w szpitalu z zakażeniem COVID-19. Kilka dni temu opublikował na Facebooku dramatyczne nagranie wideo, na którym pokazał, jak walczy o każdy oddech. W niedzielę znów pojawił się w mediach społecznościowych, w obszernym wpisie dziękując m.in. fanom za wsparcie i opisując jak wygląda u niego przebieg COVID-19.

Piaseczny walczy z COVID-19. Jaki jest obecnie jego stan zdrowia?

Piasek przyznał, że nie spodziewał się takiego odzewu i ma nadzieję, że "ta sytuacja przyniesie coś dobrego w zakresie edukacji zdrowotnej, świadomości i rozwagi". Ujawnił również, że covidem zaraził się od członka rodziny, który przechodził bezobjawowe zakażenie koronawirusem.

Pomimo natychmiastowej izolacji, zastosowania wszystkich zalecanych środków medycznych i początkowej poprawy mojego stanu zdrowia, po dziewięciu dniach choroby nastąpiło załamanie. Nie mogłem samodzielnie oddychać, a serie niemożliwych do powstrzymania ataków kaszlu doprowadzały do utraty przytomności – napisał Piasek na Facebooku.

Piasek wyznał, że bał się pobytu w szpitalu. Podłączono go do aparatów wspomagających oddychanie i rozprężających płuca. Czuje się już lepiej i „wszedł na ostatnią prostą”. Po raz kolejny zaapelował również, by nie lekceważyć koronawirusa.

Teraz jestem za to pewny, czego dowodzi mój przykład, że zarazić możemy się dosłownie wszędzie. Uważajcie na siebie, bądźcie ostrożni, nie panikujcie, ale też nie czekajcie z prośbą o pomoc – zaapelował Piasek do Polaków.

Przypomnijmy, że Viola Kołakowska (tak, ta wybitna aktorka od Antyprykatora) zaatakowała Piaska, bo jej zdaniem udaje i jest aktorem. Podejrzewała nawet, że mógł „coś za to dostać”. No cóż, covid można wyleczyć, ale pewne stany umysłu są niestety nieuleczalne…