18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmiany w „The Voice Senior”

Piasek wyleci z TVP? Zastąpi go mega gwiazda

Wojciech Kozicki
19.05.2021  09:33
Piasek wylatuje z TVP? Zmiany w The Voice Senior, nowa gwiazda
Piasek wylatuje z TVP? Zmiany w The Voice Senior, nowa gwiazda Fot: Jan Bogacz/TVP/East News

Andrzej Piasek Piaseczny zdecydował się na coming out i nieźle sobie nagrabił u pracodawcy. Czy wokalista-juror-gej będzie dalej pracował w TVP? Odpowiedź jest prosta – raczej NIE. Media  ujawniają, że zmieni się prowadzący w „The Voice Senior”. Kto zastąpi Piaska?

Andrzej Piaseczny od lat pracuje dla TVP, ale nieustannie wystawia cierpliwość prezesa Kurskiego na próbę. Niedawno ujawniono nagranie z urodzin, na którym wulgarnie atakował PiS, a teraz Piasek przyznał się, że gustuje w mężczyznach, a do tego marzy mu się ślub z partnerem. To już najwyraźniej za wiele dla Telewizji Publicznej.

Piasek wyleci z TVP? Zmiany w „The Voice Senior”

Jak podaje teleshow.wp.pl, przygoda Piaska z show „The Voice Senior” prawdopodobnie dobiegła końca. Okazuje się, że sam Piaseczny nie łudzi się, że znajdzie się dla niego w nowej edycji programu.

Jeśli mnie zatrudniają w programie muzycznym, idę i zajmuję się muzyką. Właściwie: zatrudniali. Nie sądzę, żebym pozostał w jury 'The Voice Senior'. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji przedłużenia umowy – powiedział Piasek. (teleshow.wp.pl)

Jak wynika z informacji ujawnionych przez Super Express, Piasecznego w show „The Voice Senior” może zastąpić MARYLA RODOWICZ. Podobno stacja chce, by w jury zasiadały same kobiety, więc Izabela Trojanowska i Alicja Majewska o zatrudnienie w TVP martwić się nie muszą. Jeśli jednak media publiczne chcą pozbywać się mężczyzn, poza Piaskiem, wylecieć może także Witold Paszt.

Czytaj także
Przeczytaj więcej