18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kwiatów nie będzie

Pierwsza rocznica ślubu Opozdy i Królikowskiego

08.08.2022  15:49
Pierwsza rocznica ślubu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego
Pierwsza rocznica ślubu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego Fot: Pawel Wodzynski/East News

Joanna Opozda i Antoni Królikowski to najlepszy przykład na to, że nie każdy bajkowy ślub kończy się bajkowym życiem. 7 sierpnia przypadła ich pierwsza rocznica ślubu, a rozwód już tuż, tuż. Rodzice Vincenta jakoś świętowali ten dzień?

Historia "miłosna" Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego to jedna z najgłośniejszych spraw ostatnich lat. Bajkowy ślub, piękne wesele i najgłośniejsze rozstanie w Polsce. Nie doczekali do pierwszej rocznicy, a już się rozwodzą.

Trzeba przyznać, że jest czego gratulować. Na naszym rodzimym podwórku rozwód Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego jest jednym z najszybszych i na pewno jeszcze długo zostanie w pamięci Polaków. 

Pierwsza rocznica ślubu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego

Mogło się wydawać, że Joanna Opozda będzie mogła zawsze liczyć na ramię jej świeżo poślubionego małżonka Antka Królikowskiego. Nic bardziej mylnego, to właśnie on zrobił jej w najważniejszym momencie życia niewysłowioną krzywdę. Tym samym aktorka, która już staje na nogi, nie zamierza odpuszczać byłemu partnerowi lub też ułatwiać mu życia. Sprawa rozwodowa jest w toku.

Czy rodzice Vincenta w jakikolwiek sposób uczcili dzień swojej przysięgi? Para nie rozmawia ze sobą pokojowo, dlatego każde z nich poszło w swoją stronę i zajęło się swoimi sprawami. 

Antek Królikowski wybrał egzotyczne wakacje w towarzystwie nowej partnerki (tej samej, dla której zostawił ciężarną wtedy jeszcze żonę), a swe przygody opisał sugestywnym utworem Taco Hemingwaya, i słowami "To był dziwny dzień, dziwny miesiąc, dziwny rok". Joanna Opozda wyjechała na krótki wypad do Łańcuta i zadbała o urodę, a także opublikowała nowe zdjęcie, którym - ponownie zresztą - zachwyciła internautów.

Czy ci dwoje jeszcze kiedykolwiek spojrzą na siebie łaskawszym okiem?