18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dzieje się

Pierwszy romans w Big Brotherze? Kilka dni i już gorąco

18.09.2019  16:49
Pierwszy romans w Big Brotherze? Kilka dni i już gorąco
Pierwszy romans w Big Brotherze? Kilka dni i już gorąco Fot: Bib Grother/Instagram

Big Brother powrócił na ekrany, a TVN7 się cieszy. Czemu? Bo choć stream potencjalnej patologii trwa dopiero kilka dni, widzowie już dostają pierwsze, pieprzne scenki.

TVN powrócił do formatu sprzed lat i dostał ostre cięgi od widzów. Pierwsza edycja nowego Big Brothera krytykowana była za zbyt idealnych, wymuskanych wręcz, instagramowych uczestników. A choć wszyscy piękni i młodzi, to byli raczej bez wyrazu, więc i program okazał się stosunkowo nudny.

Czy inaczej będzie w drugiej edycji? Jest na to spora szansa. Uczestnicy wydają się bardziej "ludzcy" i bardziej denerwują widzów. Ci skarżą się na brak kultury, przaśność, a wręcz chamstwo. A poza tym... w willi Wielkiego Brata dzieją się cuda. Choć śmiałkowie zamknięci są w niej dopiero od piątku, już wywiązały się między nimi pierwsze intymne relacje. I robi się gorąco.

Kilka dni i całowanko

Widzowie Big Brothera nie musieli dużo czekać. Nie oszukujmy się, nikt nie ogląda programu po to, by obserwować nudzących się na kanapie domowników. Chodzi o sensację, skandale i romanse. I pierwszy właśnie się chyba rozpoczął.

Na oczach współlokatorów, trochę na kanapie, a trochę na podłodze, doszło w willi Wielkiego Brata do pocałunku. 37-letni budowlaniec nie tracił czasu.

Łukasz ciągle powtarza, że jest tylko zwykłym facetem i jak to "zwykły, polski facet" (he he, chyba nie) ma w zwyczaju, już zaczął się kleić do pań. Zdaje się, że cel Łukasza jest jasny - znaleźć sobie dziewczynę, albo przynajmniej się trochę zabawić. Już zdążył spędzić wieczór w bulgoczącym jacuzzi z Karoliną, zbliżyć się i nadskakiwać Oli i wyprzytulać Natalię. A poszedł jeszcze dalej.

Nie wiedziałam, że ktoś mi zrobi dobrze w programie

- skomentowała zajście z Łukaszem jedna z bliźniaczek.

Jakie zajście? Kolega wymasował jej plecy, a później pocałował. Niby taki tam, przelotny buziaczek, ale któż całuje nowo poznane koleżanki prosto w usta?

Czytaj także
Przeczytaj więcej