18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

papież, który został bogaczem

Piotr Adamczyk robi międzynarodową karierę. Zarabia krocie

19.01.2021  14:31
Piotr Adamczyk robi międzynarodową karierę. Zarabia krocie
Piotr Adamczyk robi międzynarodową karierę. Zarabia krocie Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

Nie wszystkim straszne są pandemia i kryzys. Piotr Adamczyk w 2020 roku nie mógł narzekać. Jest jednym z najlepiej zarabiających aktorów w Polsce.

Piotr Adamczyk wyrasta na międzynarodową sławę i zgarnia za role gigantyczne pieniądze. 48-letni aktor próbował już swych sił w produkcjach, które mogły przynieść mu popularność także za granicą (między innymi filmy o Janie Pawle II, gdzie wcielił się w postać papieża), jednak jak dotąd wyjść poza polskie granice mu się nie udawało.

Teraz w końcu się to zmieniło. Piotr Adamczyk od 2018 roku angażuje się w pracę za granicą i w końcu dostał porządną rolę - zagrał we włoskiej komedii "Ser z gruszkami". "Super Express" twierdzi, że dzięki temu angażowi jest dziś jednym z najlepiej zarabiających aktorów w Polsce.

Piotr Adamczyk zarabia krocie

Jak podaje SE, za każdy dzień zdjęciowy na planie "Sera z gruszkami" Piotr Adamczyk dostał 80 tysięcy złotych! Jeśli film spodoba się widzom, dojdą do tego jeszcze sowite tantiemy.

Aktor tylko w 2018 roku miał zarobić nawet milion złotych. Zgarnął ponoć wtedy 200 tysięcy złotych za role w filmie "Dywizjon 303" i 150 tysięcy złotych za rolę w komedii "Narzeczony na niby". Ponadto już wtedy angażował się w zagraniczne, choć jeszcze niewielkie projekty, a także zarabiał na reklamach.

Od dłuższego czasu Piotr Adamczyk był twarzą jednego z banków, za co w pierwszym roku współpracy miał dostać za reklamy 750 tysięcy złotych! W każdym kolejnym roku zarobić miał w ramach tej samej umowy od 400 do 450 tysięcy złotych. Niestety w 2020 roku współpraca ta się zakończyła.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze