18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poważne tarapaty

Piotr Adamczyk straci pracę przez Putina?!

16.03.2022  12:13
Piotr Adamczyk straci pracę przez Putina?!
Piotr Adamczyk straci pracę przez Putina?! Fot: Pawel Wodzynski/East News

Piotr Adamczyk jest wziętym i zdolnym aktorem, a od jakiegoś czasu również restauratorem. Co jednak jeśli przez Władimira Putina straci pracę?! Niepokojące doniesienia krążą po sieci.

Piotr Adamczyk ma za sobą wielką karierę aktorką, która wciąż może tylko rozkwitać. Do tego jego dochodową pasją jest także prowadzenie restauracji. Teraz jednak artysta wpadł w pewne tarapaty. Co ma z tym wspólnego prezydent Rosji Władimir Putin?

Aktor przez trwającą wojnę w Ukrainie może stracić rolę w popularnym serialu! Aktor gra główną rolę w hicie Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy”. Jak dowiedział się „Super Express”, trwająca za naszą wschodnią granicą wojna może spowodować, że serial może zniknąć z anteny. Wtedy aktor zostanie bez swojego ukochanego zajęcia.

Piotr Adamczyk straci pracę przez Putina?!

Obecnie na Polsacie emitowana jest nagrana już kilka miesięcy temu druga seria. Polsat planował już nagranie trzeciego sezonu, co bardzo cieszyło całą aktorską obsadę hitu. Teraz może to jednak ulec zmianie.

Praktycznie gotowy był już scenariusz, szukano nowych postaci, które dołączą do serialu. Ale kilka dni temu poinformowano ekipę, że kolejne odcinki jednak nie powstaną

– mówi "Super Expressowi" osoba związana z produkcją.

Jaki związek ma polski serial z wojną w Ukrainie? „Kowalscy kontra Kowalscy” powstają dzięki rosyjskiej licencji, czyli serial jest polskim odpowiednikiem popularnego na wschodzie sitcomu „Iwanowy–Iwanowy”. 

"Niewątpliwie serial cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem widzów Polsatu, więc nie wykluczamy kontynuacji, nie są to jednak potwierdzone informacje do szerszej dystrybucji. Oczywiście będziemy informować, jak tylko zostanie podjęta decyzja o kontynuacji" – przekazała "Super Expressowi" Róża Adamcio, specjalistka ds. promocji stacji, gdy została zapytana o trzeci sezon.

Myślicie, że jest jeszcze szansa dla tego hitu?

Czytaj także