18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutek u gwiazdy "Klanu"

Piotr Cyrwus i rodzinny dramat. Jego córka jest chora

15.04.2020  14:36
Piotr Cyrwus i rodzinny dramat - jego córka jest chora
Piotr Cyrwus i rodzinny dramat - jego córka jest chora Fot: Bartosz KRUPA/East News

Piotr Cyrwus to świetny teatralny aktor, chociaż znany jest głównie jako „Rysiek z Klanu” i zabawny bohater memów. Chociaż uśmiecha się na ekranie, w życiu prywatnym nie jest mu do śmiechu. Jak donoszą media, artysta przeżywa rodzinny dramat, bo jego córka jest poważnie chora. Opublikowała na Facebooku poruszający post, w którym opowiedziała o swojej walce z chorobą.

Piotr Cyrwus jest aktorem znanym z zabawnych i pozytywnych ról. Okazuje się jednak, że jego życie prywatne spowił złowrogi cień choroby. Jego córka Anna Maria Stachoń na Facebooku wyznała, że codziennie walczy o zdrowie i życie. Jej choroba jest „dożywotnia i śmiertelna”.

Dziś są moje drugie urodziny. Dwa lata abstynencji. 730 dni. Tak wolę liczyć, ponieważ moja walka trwa codziennie - przez 24 godziny. Jeśli myślisz, żee w uzależnieniu głównym problemem jest alkohol czy narkotyki, to niestety jesteś w błędzie. Problemem jestem ja i moja głowa – napisała Anna Maria Stachoń na Facebooku z okazji drugiej rocznicy abstynencji.

Anna Maria Stachoń i problemy ze zdrowiem

Anna Maria Stachoń ma 31 lat i jest mamą dwójki dzieci. Studiowała aktorstwo w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie, ale jej życie zmasakrowały narkotyki i alkohol. Używki odstawiła w 2018 roku i od tamtej pory toczy nieustanną walkę.

Alkoholizm, narkomania nie jest elegancką chorobą. Gdybym miała wybór to wybrałabym inną. Chociażby taką, która nie koncentruje mnie na ucieczcie właściwie przed wszystkim. Ucieczce przed przeżywaniem emocji, każdej. Ucieczce przed bliskością. Chorobie w której równocześnie czuję się najgorsza i najlepsza na świecie. Chorobie która odebrała mi kolory świata pozostawiając go czarno-białym. Chorobie która sprawia, że jestem pełna lęków. Która tworzy w mojej głowie nierealne światy do których pod żadnym pozorem nie powinnam wchodzic. Kilka razy dziennie powtarzam sobie „twoja głowa kłamie”. Miedzy innymi dzięki temu żyje. Muszę jeszcze dodać, że jest to choroba dożywotnia i śmiertelna – wyznała córka aktora w mediach społecznościowych.

Na jej post na Facebooku w poruszający sposób odpowiedziała jej mama Maja Barełkowska, która jest żoną Piotra Cyrwusa od ponad 30 lat.

Zawsze z Tobą! Wzrastaj pięknie! Jestem dumna i szczęśliwa, że jesteś! Kocham! – napisała w mediach społecznościowych Maja Barełkowska.

Przeczytaj więcej
Komentarze