18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutne wieści

Fronczewski w złym stanie. Przerwał zdjęcia do serialu

10.06.2022  16:39
Piotr Fronczewski odwołał zdjęcia do "Leśniczówki"
Piotr Fronczewski odwołał zdjęcia do "Leśniczówki" Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Piotr Fronczewski od dłuższego czasu zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. 76-latek przeszedł kilka operacji, lecz nie przyniosły one oczekiwanej poprawy. Ostatnio ze względu na kiepski stan zdrowia zawiesił zdjęcia do serialu "Leśniczówka".

Piotr Fronczewski w trakcie swojej kariery wystąpił w ponad 120 filmach i serialach. Fani kojarzą go między innymi z "Rodziny zastępczej", ale także "Dnia Świta" czy 'Akademii Pana Kleksa". Jego głos można też usłyszeć w wielu grach komputerowych.

Problemy zdrowotne Fronczewskiego

Niestety, od dłuższego czasu 76-latek zmaga się z poważnymi problemami kardiologicznymi. Kilkukrotnie był już operowany, lecz zabiegi nie przyniosły oczekiwanej poprawy. W związku z tym ostatnio musiał zrezygnować ze zdjęć do znanego serialu TVP "Leśniczówka". Zastąpi go gwiazdor "Klanu", Tomasz Stockinger.

Tomek poczuł się zaszczycony, że postawiono go w jednym rzędzie z Fronczewskim. Bardzo go ceni i nigdy nie krył, że chciałby grać takie role jak on. Wreszcie dostał taką możliwość! Zagranie roli stworzonej z myślą o Piotrze to dla niego ogromne wyzwanie i spełnienie wielkich marzeń - mówiła znajoma aktora w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Entuzjazmu nie podziela partnerka Stockingera. Jak twierdzi "Leśniczówka" niebawem zniknie z anteny, natomiast przyjęcie tej oferty może przyczynić się do utraty roli w serialu "Klan".