18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat aktora

Piotr Fronczewski zawiesza grę. Serce odmówiło posłuszeństwa

Malwina Kossela
16.04.2022  13:31
Piotr Fronczewski ma problemy z sercem
Piotr Fronczewski ma problemy z sercem Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Piotr Fronczewski od dłuższego czasu ma problemy ze zdrowiem. Wielki aktor musiał chwilowo zawiesić swoje aktorskie działania, ze względu na stan zdrowia. Fani bardzo się o niego martwią.

Piotr Fronczewski jest wielkim talentem polskiej sceny filmowej i teatralnej, a przede wszystkim najpiękniejszym głosem męskim, jakiego mamy możliwość słuchać. Niestety, ostatnio kariera aktora bardzo zwolniła, a wszystko przez problemy ze zdrowiem.

Piotr Fronczewski ma poważne problemy z sercem. Co prawda wydawało się, że są one zażegnane i artysta miał nawet wrócić do zawodu z całą mocą, ale ostatecznie znów sprawy uległy pogorszeniu.

Piotr Fronczewski ma problemy z sercem

Jak dowiedział się "Super Express" Piotr Fronczewski miał dołączyć do stałej obsady serialu TVP 1 „Leśniczówka”. Przez problemy zdrowotne konieczna była jednak zmiana w terminach.

Byłem oswojony ze swoją arytmią, nie miałem w owym czasie napadów. Poszedłem do kina. Oglądałem film i nagle zaczęło się coś dziać. Ale było to zupełnie coś innego niż dotychczas. Nie wiedziałem, którędy mi serce wyskoczy. Opuściłem salę kinową, wsiadłem do samochodu i zacząłem jechać do szpitala. Jak się dało, trochę po trawniku, trochę po torach

– opowiadał dawniej Piotr Fronczewski, kiedy po raz pierwszy jego organizm tak się zbuntował.

W tej sytuacji lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu zabiegu ablacji, czyli uszkodzenia prądem serca w miejscu, gdzie powstaje zaburzenie rytmu narządu. Zabieg wykonano dwa razy. To jednak nie pomogło na długo, konieczna była operacja wszczepienia zastawki.

Wydawało się, że Fronczewski wraca do formy. Zaangażował się w prace nad nową „Akademią pana Kleksa”, przyjął rolę w „Leśniczówce”. "Bardzo chciałby wrócić do pracy, ale jest na to za słaby" – mówi osoba z jego otoczenia.

Ostatnią produkcją, którą fani mogli oglądać z udziałem Fronczewskiego, był nomen omen film pt. "W rytmie serca". Mamy nadzieję, że aktor szybko wróci do siebie! Tego mu na Święta Wielkanocne życzymy.

logo Tu się dzieje