oby wrócił

Piotr Fronczewski zawiesza karierę. Czeka na operację

19.02.2020  13:18
Piotr Fronczewski zawiesza karierę. Czeka na operację
Piotr Fronczewski zawiesza karierę. Czeka na operację Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, obdarzony niebywałym talentem i cudownym głosem Piotr Fronczewski, zawiesza karierę. Artysta znów ma problemy ze zdrowiem i wymaga szybkiej hospitalizacji.

Piotr Fronczewski to jeden z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów. Swoją pracę i scenę kocha tak bardzo, że bardzo długo bagatelizował stale pogarszający się stan zdrowia. Czemu? Bo, jak sam przyznał, jest uzależniony od pracy aktora i nie chciał robić sobie przerwy.

Uprawiam taki zawód, który nie pozwala odpocząć. Jeśli tylko człowieka chcą, potrzebują i zapraszają, to chce się grać do końca. To uzależnia

- przyznał w jednym z wywiadów.

Niestety, jakiś czas temu media obiegła wiadomość, że aktor choruje na serce. Potrzebna była natychmiastowa operacja, a jego kariera zawisła na włosku. Na szczęście aktor wrócił na scenę.

Fronczewski zawiesza karierę

Jak się okazuje, nie na długo. Na planie serialu "W rytmie serca" Polsatu, trwa przerwa. Fronczewski nie musi nagrywać kolejnych odcinków, poprosił więc w teatrze o zdjęcie z afisza spektaklu z jego udziałem - donosi wp.pl.

Aktor swoją decyzją przestraszył współpracowników. Na szczęście tym razem jego problemy zdrowotne nie są tak ciężkie, jak ostatnio. Przerwę wykorzystał na operację ortopedyczną. Jak się jednak okazuje, powinien szybko wrócić do siebie, musi tylko poza operacją, przejść rehabilitację.

Przeczytaj więcej
Komentarze