18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat gwiazdora

Piotr Gąsowski zatrzymany na lotnisku. "Mnie się płakać chce"

19.02.2021  14:21
Piotr Gąsowski zatrzymany na lotnisku
Piotr Gąsowski zatrzymany na lotnisku Fot: VIPHOTO/East News

Piotr Gąsowski został zatrzymany na lotnisku, kiedy chciał się udać na wypoczynek do Egiptu. Przepracowany aktor jest wyraźnie przytłoczony tą sytuacją. W mediach społecznościowych wylewał morze wirtualnych łez.

Piotr Gąsowski, biorąc przykład z innych gwiazd rodzimego show-biznesu, postanowił udać się na egzotyczny wypoczynek. Aktor razem z córką Julią postanowił polecieć do Egiptu, niestety plan spalił na panewce. Artysta wraz z pociechą został zatrzymany na lotnisku.

Piotr Gąsowski chciał być jak Małgorzata Rozenek na Zanzibarze, ale nie wyszło. Podróż do Egiptu będzie musiał przełożyć na inny czas. Chociaż ani aktor, ani jego córka nie mają koronawirusa, to powodem ich zatrzymania było coś innego. Artysta niemalże się załamał.

Piotr Gąsowski załamany na lotnisku

Egipskie wakacje jeszcze długo nie dojdą do skutku. Zanim Piotr Gąsowski się pozbiera po tej nieudanej wycieczce - minie zapewne trochę czasu. Póki co zdał szczegółową relację w mediach społecznościowych swoim fanom.

Jedni latają na Zanzibar a drudzy, tzn. ja z córką, nie wylatują nawet z Okęcia

- napisał Piotr Gąsowski na Instagramie.

"Odprawiono nas. Szczęśliwi, uda się. Ni cholery! Paszport Julki jest nieważny. I teraz czekamy, aż bagaż wyciągną. Słuchajcie, tak musi być. Jedni jeżdżą na Zanzibar, a drudzy czekają na lotnisku imienia Fryderyka Chopina i ledwo żyją, bo nie spałem ani minuty. Mnie się płakać chce" - relacjonował wyraźnie poruszony Piotr Gąsowski.

Do "winy" przyznała się matka Julki, która nie sprawdziła wcześniej, czy paszport jej pociechy jest ważny. Myślicie, że rodzina wytłumaczy sobie wszystko czy raczej czekają ich ciche dni?

Czytaj także
Przeczytaj więcej