18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Restaurator odszedł na zawsze

Piotr Gessler nie żyje. Lara we łzach i smutku

Wojciech Kozicki
27.08.2021  13:02
Piotr Gessler nie żyje. Maga Gessler i Lara Gessler we łzach i żałobie
Piotr Gessler nie żyje. Maga Gessler i Lara Gessler we łzach i żałobie Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER

Smutek, dramat, życie dla wielu osób straciło właśnie smak. Gesslerowie w żałobie. Lara Gessler na Instagramie przekazała, że zmarł jej ojciec, czyli Piotr Gessler. To jemu Magda Gessler zawdzięcza swoją karierę i pozycję w branży gastronomicznej.

Piotr Gessler nie żyje. Smutną wiadomość o śmierci znanego restauratora przekazała w mediach społecznościowych jego córka Lara Gessler. Odszedł w nocy z czwartku na piątek. Przyczyna śmierci nie została jeszcze ujawniona.

Były mąż Magdy Gessler nie żyje. Zmarł restaurator Piotr Gessler

Jak przypomina Wirtualna Polska, W 1989 roku Magda Ikonowicz-Muller, wdowa po Volkharcie Mullerze, niemieckim dziennikarzu, wróciła do Polski z kilkuletnim synem, Tadeuszem. Początkowo poczuła słabość do restauratora Adama Gesslera, ale finalnie jej serce zdobył jego brat Piotr. W 1995 roku wzięli ślub. Owocem ich miłości jest Lara Gessler.

Miłość Magdy i Piotra zakończyła się, gdy gwiazda programu „Kuchenne rewolucje” wdała się w romans z kelnerem pracującym w restauracji „U Fukiera”. Po rozstaniu, Magda Gessler została właścicielką restauracji

Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato – napisała Lara Gessler na Instagramie.

Robiłam to, co kochałam. I byłam z człowiekiem, który mi podał rękę w trudnym momencie, po śmierci mojego męża. Kiedy zostałam sama z synem. Piotr stał się dla niego ojcem. To bardzo porządny człowiek. I dobry- wspominała Magda Gessler. (gwiazdy.wp.pl)

Zmarł Piotr Gessler. Były mąż Magdy Gessler i ojciec Lary Gessler nie żyje
Zmarł Piotr Gessler. Były mąż Magdy Gessler i ojciec Lary Gessler nie żyje Fot: Instagram
Czytaj także