18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozpacz

Przyczyna śmierci Piotra Gesslera. Nagły zgon restauratora

27.08.2021  18:07
Piotr Gessler nie żyje
Piotr Gessler nie żyje Fot: Zenon Zyburtowicz/East News

Piotr Gessler nie żyje. O nagłej śmierci ojca poinformowała Polaków Lara Gessler. Zgon nastąpił nagle, dlatego wszyscy zastanawiają się nad jego przyczyną. Zrozpaczona rodzina na razie milczy.

Piotr Gessler, były mąż Magdy Gessler i ojciec jej jedynej córki - Lary, odszedł dzisiaj w nocy. Cała rodzina restauratora jest zdruzgotana i nie może się z tą tragedią pogodzić.

Za pośrednictwem Instagrama o śmierci Piotra Gesslera poinformowała jego córka. Lara Gessler bardzo kochała ojca, który wychowywał ją już po rozstaniu z Magdą Gessler. Młoda kobieta jest w strasznym stanie.

Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato

- napisała jego córka.

Piotr Gessler nie żyje. Opłakuje go rodzina

Śmierci byłego męża nie przemilczała również królowa TVN, Magda Gessler. Na swoim InstaStories zamieściła ona czarno-białe zdjęcie zmarłego i podpisała je następująco:

Piotr Gessler. Najcudowniejszy, niezastąpiony tata Lary, Mikołaja, ojczym Tadeusza. Będzie nam go brak bez końca.

Piotr Gessler miał syna z pierwszego małżeństwa, wymienionego przez Magdę Mikołaja. Pełnił również rolę ojczym Tadeusza Müllera, syna Magdy Gessler z pierwszego małżeństwa.

Na razie rodzina nie podaje przyczyny nagłej śmierci Piotra, ale wszystkich fanów tej restauratorskiej familii bardzo ta sprawa frapuje. Wydawało się, że 63-latek jest w pełni zdrowia i energii. Jeszcze niedawno Lara publikowała zdjęcie ojca ze swoją małą pociechą, Neną.

Składamy całej rodzinie wyrazy szczerego współczucia.