18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest chory?

Kraśko trafił do szpitala! "Trwają badania"

Wojciech Kozicki
14.06.2022  18:27
Kraśko w szpitalu. Chory przez afery?
Kraśko w szpitalu. Chory przez afery? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER?East News

Piotr Kraśko w szpitalu. Portal Pudelek ujawnia, że kontrowersyjny polski dziennikarz, przebywa w jednej z warszawskich placówek medycznych. Czy ma problemy zdrowotne? Fakt, trzeba mieć zdrowie, żeby tyle lat jeździć bez prawa jazdy albo nie płacić podatków…

Piotr Kraśko żyje ostatnio w wielkim stresie i jest atakowany ze wszystkich stron. Czy serce nie wytrzymało? Tego nie wiemy, ale portal Pudelek donosi, że twarz  „Faktów”  została poddana hospitalizacji. Nieoficjalnie podaje, że Kraśko przebywa w jednej z warszawskich placówek medycznych, gdzie poddawany jest szeregowi badań w związku z problemami z ciśnieniem.

Kraśko w szpitalu. Nie wytrzymał afer?

Czy Kraśko na pewno jest w szpitalu? Jakie są FAKTY? Oczywiście nie myślimy, że mógłby w ten sposób spróbować się wymknąć przed złożonym aktem oskarżenia i grożącym mu procesem. Na pewno by tak nie postąpił!

Jak podaje Radio ZET, bliscy prowadzącego "Faktów" nie komentują sprawy. 

Przypomnijmy, że w grudniu zeszłego roku wyszło na jaw z kolei, iż Piotr Kraśko przez 6 lat prowadził samochód bez uprawnień. Dziennikarz zapłacił wówczas karę grzywny, która wyniosła 7,5 tysiąca złotych. To jednak nie koniec sprawy, bowiem 8 czerwca wpłynął do Prokuratury Okręgowej akt oskarżenia przeciwko Kraśce w związku z prowadzeniu pojazdu po cofnięciu uprawnień – przypomina Pudelek.

Czytaj także