18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dramat

"Pietrek" z Rancza miał wypadek! Z SAMOCHODU NIC NIE ZOSTAŁO

31.08.2022  11:14
Piotr Pręgowski miał poważny wypadek samochodowy
Piotr Pręgowski miał poważny wypadek samochodowy Fot: Adam Polak/REPORTER

Niebezpieczny wypadek pod Lesznem - czołowo zderzyły się dwa auta, mercedes i toyota. W jednym z nim podróżował znany aktor Piotr Pręgowski.

Piotr Pręgowski to znany polski aktor, przez widzów telewizji kojarzony między innymi z serialu "Ranczo", gdzie wcielił się w rolę "Pietrka". Niestety w ostatnią niedzielę aktora spotkała wielka tragedia - uczestniczył w bardzo poważnym wypadku samochodowym.

Do dramatycznego zdarzenia na drodze doszło 28 sierpnia w okolicach Leszna. Piotr Pręgowski jechał właśnie ze swym menadżerem do pracy. Nagle ich auto wypadło z drogi i czołowo uderzyło w nadjeżdżającą z przeciwnego kierunku Toyotę.

To były ułamki sekund, przerażeni pomyśleliśmy, że to już koniec. Uderzenie było tak silne, że wyrzuciło nas na pobocze

- opowiedział o zdarzeniu Piotr Pręgowski, w rozmowie z "Faktem".

W drugim z aut podróżowały kobieta z córką. Szczęśliwie nie odniosły większych obrażeń. Piotr Pręgowski i jego menadżer również wyszli w miarę cało ze zdarzenia.

Piotr Pręgowski miał wypadek. Jest połamany

Na miejsce wezwano służby ratunkowe, przyjechała karetka, straż pożarna i policja. Piotr Pręgowski został zabrany do szpitala. U mężczyzny stwierdzono złamanie mostka i dwa złamania żeber. Obrażenia te były jednak na tyle łagodne, że jeszcze tego samego dnia aktora wypisano do domu.

Mężczyzna otrzymał od lekarzy bardzo silne leki i nakaz oszczędzania się w najbliższych tygodniach. Dziś cieszy się, że żyje. Aktor bowiem doskonale zna trasę, na której doszło do wypadku. Do podobnych zdarzeń dochodzi tam bardzo często, niestety wielu ludzi nie miało tyle szczęścia, co on.

Na poboczach jest pełno drewnianych krzyży, zginęło na niej mnóstwo ludzi. Od lat remontu drogi domagają się miejscowi, bo wypadki zdarzają się tutaj bardzo często. Myślę, że należałoby postawić tam znak "Czarnego punktu", który ostrzegałby kierowców przed fatalną i pechową trasą

- mówi Pręgowski w rozmowie z "Faktem".

Srebrny mercedes aktora, którym on i jego menadżer jechali w niedzielę do pracy, nadaje się już jedynie na złom. Została z niego miazga.