18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wybory?!

Piotr Żyła chce być... prezydentem! Justyna Żyła jednak pierwszą damą?

06.11.2020  15:27
Piotr Żyła na prezydenta?
Piotr Żyła na prezydenta? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Piotr Żyła ma ogromne ambicje. Dawny mąż Justyny Żyły uważa, że świetnie odnalazłby się w roli prezydenta Polski. Czyżby czekały nas przyspieszone wybory? Żona wróci do niego, by pełnić funkcję pierwszej damy?

Piotr Żyła potrafi niejedną osobę zaskoczyć. Nie tylko jako skoczek narciarski, ale również jako obywatel Polski. Jak się okazuje, sportowiec ma naprawdę duże ambicje i spokojnie widziałby się w roli... prezydenta naszego kraju mlekiem i miodem płynącego. Czyżby w momencie, w którym w grę wchodziłoby stanie się pierwszą damą - Justyna Żyła skusiłaby się na powrót w mężowskie ramiona?

Piotr Żyła będzie prezydentem?!

Piotr Żyła znany jest ze specyficznego poczucia humoru. Niedawno postanowił w mediach społecznościowych zaczepić prezydenta Andrzeja Dudę, ale teraz poszedł o krok dalej i planuje... wystartować w wyborach prezydenckich! Czyżby obecna głowa państwa miała czuć się zagrożoną tą niespodziewaną kandydaturą?

Piotr Żyła ma już nawet program i pomysł na poprawę poziomu życia w Polsce. W rozmowie z portalem skijumping.pl popularny skoczek narciarski wyznał, że z chęcią zająłby miejsce Andrzeja Dudy w Pałacu Prezydenckim na warszawskim Krakowskim Przedmieściu.

Szykuję się do kolejnej kampanii prezydenckiej, bo ktoś musi zrobić z tym porządek, a kto to zrobi, jak nie ja? Nie rozdrabniam się - albo grubo, albo wcale! Po co się tam plątać po niższych stanowiskach. Trzeba od razu rządzić. Przecież tak nie może być, to co się dzieje!

- mówił Piotr Żyła o swoich ambitnych planach.

Wyobrażacie sobie Piotra Żyłę w tej roli? Zdecydowanie jego sytuacja rodzinna zainteresowałaby wtedy jeszcze więcej osób, niż ma to miejsce do tej pory. Justyna Żyła na pewno nie byłaby milczącą pierwszą damą.

Czytaj także
Przeczytaj więcej