18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyskoczył z nią na lody!

Piotr Żyła ma nową dziewczynę! To znana aktorka!

Wojciech Kozicki
31.07.2020  12:56
Marcelina Ziętek i  Piotr Żyła są razem?
Marcelina Ziętek i Piotr Żyła są razem? Fot: Facebook/Piotr Żyła- Official

Piotr Żyła zrobił skok w bok i skończyło się to rozwodem z Justyną Żyłą. Wszystko wskazuje jednak na to, że wylądował telemarkiem w nowym związku. Media ujawniła kim jest jego nowa ukochana!

Piotr Żyła znowu zakochany? Jak ujawnia Pudelek.pl, słynny skoczek narciarski nie myśli już o byłej żonie, bo na horyzoncie pojawiła się nowa miłość. Media plotkarskie podają, że wybranką „Wiewióra” jest Marcelina Ziętek.

Nowa dziewczyna Piotra Żyły

Marcelina Ziętek to popularna modelka i aktorka z serialu „19+”. Para stara się ukrywać swoją bliską znajomość, ale dziennikarze z tabloidów są czujni. Zwracają uwagę na pewien szczegół, który ma potwierdzać, że Żyła i Ziętek są parą.

Kilka dni temu na Instagramie Piotr pochwalił się krótkim urlopem, na którym bawił się na skuterze wodnym. W tym samym czasie i z tego samego miejsca zdjęcie udostępniła Marcelina Ziętek, która, wnioskując po hasztagu #couplegoals, przebywała tam wtedy ze swoim chłopakiem. Warto wspomnieć, że aspirująca aktorka kilkakrotnie chwaliła się miłością swojego życia w sieci, jednak nigdy nie pokazała twarzy swojego wybranka – podejrzewa Pudelek.pl.

Pudelek zwraca także uwagę na filmik udostępniony w mediach społecznościowych, na którym widać fragment klatki piersiowej jej ukochanego. Dziennikarze portalu dostrzegli charakterystyczne pieprzyki, które zgadzają się ze znamionami Piotra.

logo Tu się dzieje