18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Piotrek oszalał"

Żyła mistrzem świata! JEST NAGRANIE Z BALANGI. Ostro popłynął

28.02.2021  13:04
Piotr Żyła popłynął po zdobyciu mistrzostwa świata
Piotr Żyła popłynął po zdobyciu mistrzostwa świata Fot: CHRISTOF STACHE/AFP/East News

Wielka radość polskich kibiców, kadry i przede wszystkim Piotra Żyły. Skoczek narciarski zdobył mistrzostwo świata w Niemczech. Do sieci trafiło nagranie z imprezy, na której świętował sukces.

Piotr Żyła w ostatnią sobotę lutego zdobył mistrzostwo świata w skokach narciarskich. Konkurs odbył się na skoczni normalnej w Oberstdorfie. Po zakończeniu koledzy zorganizowali dla skoczka imprezę.

W przyjęciu na cześć mistrza udział wzięła cała polska kadra, w tym wszyscy skoczkowie i sztab szkoleniowy. Co tam się działo? Oj po tym wieczorze Piotr nie poleciałby już tak daleko...

Nagranie z balangi żyły. Było głośno

Zaraz po zdobyciu mistrzostwa na skoczni normalnej w Oberstdorfie Piotr Żyła taczał się w śniegu, skakał i krzyczał, później udzielał wywiadów. W jednym z nich oznajmił, że nie ma pojęcia, co kazał mu robić trener:

Nie wiem, coś tam gadał. Ja miałem, tak jak mówię, taki dobry dzień, że ja nie pamiętam, co on mówił. Coś tam mówił - oznajmił.

Stwierdził też, że czuje się, jakby był na kacu, a czy faktycznie to porównywalne uczucia, może sobie ocenić dzisiaj, po sobotniej, bardzo głośnej i hucznej imprezie...

Z imprezy tej wypłynęło nagranie, na którym widzimy wniebowziętego skoczka, śpiewy, krzyki i lejącego się szampana. Były tańce, hamulce w końcu puściły, stres poszedł w niepamięć. Oj działo się. Gorzej, że dzisiaj po tych wrzaskach i piciu boleć mogą i gardła, i głowy.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze