18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

będzie wojna

Piotr Żyła się oświadczył? Ten pierścionek nie spodoba się Justynie

14.08.2020  19:00
Piotr Żyła oświadczył się nowej dziewczynie
Piotr Żyła oświadczył się nowej dziewczynie Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Piotr Żyła oświadczył się nowej partnerce? Na palcu Marceliny Ziętek pojawił się tajemniczy pierścionek. Justyna może być zazdrosna...

Rozstanie i rozwód Piotra i Justyny Żyły śledziło wielu Polaków. Nawet nie tyle z ciekawości, ile przez ich publiczne wynurzenia i obrzucanie się błotem. Pranie brudów właściwie do dziś się nie zakończyło, choć byłe małżeństwo dawno już nie jest razem, a i Piotr znalazł sobie nową partnerkę.

Zdaje się, że mężczyzna wyjątkowo lubi bycie mężem, bo na palcu jego nowej, dużo młodszej ukochanej, pojawił się tajemniczy pierścionek. Czyżby doszło do zaręczyn?

Piotr Żyła się oświadczył?

W czwartek 13 sierpnia młodziutka Marcelina Ziętek zamieściła na swoim Instagramie intrygujący post. Tajemniczo napisała: "13-tego dla mnie zawsze szczęśliwy. Dziś jest początkiem nowego, wyjątkowego".

Do opisu dodała masę serduszek i buziaczków, a fani szybko nabrali podejrzeń i zaczęli dopytywać: - czyżby Piotruś się oświadczył?

Jakby na potwierdzenie, aktorka opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie i szereg insta stories, na których wyraźnie widać nową biżuterię. Jaką? To całkiem oczywiste - pierścionek na serdecznym palcu.

Co na zaręczyny i nową przyszłą żonę powie ex Piotra? Justyna Żyła znana jest z wybuchowości i dosadnych reakcji. Gdy media dowiedziały się o nowym związku Piotra, była żona znów publicznie wbijała mu szpile, pisząc na przykład, że "ojcem się jest, a nie bywa" i zamieszczając zdjęcia z niby-partnerem. Już się boimy, jak zareaguje na pierścionek zaręczynowy. Oj może rozpętać się piekło.

logo Tu się dzieje