18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wirtuoz pałki w akcji!

Gwiazda opowiedziała jak straciła dziewictwo

Wojciech Kozicki
24.02.2020  14:32
Pisarka, seks i dziewictwo - ostrym wyznaniem nieźle się popisała
Pisarka, seks i dziewictwo - ostrym wyznaniem nieźle się popisała Fot: Instagram/amandajmccracken

Amerykańska pisarka Amanda McCracken stała się właśnie niezwykle popularna na całym świecie. Pewnie większość osób nadal nie zna jej książek, ale za to jej życie seksualne nie ma dla nikogo tajemnic. Gwiazda właśnie opowiedziała jak straciła dziewictwo.

Amanda McCracken to pisarka, której książki są jak talent wokalny Godlewskiej (podobno jest, ale nikt nie widział), za to cały świat wie, kiedy Amerykanka straciła cnotę. W talk show Katie Couric wyznała, że do 40-roku życia była na randkach z ponad setką mężczyzn, a 50 nawiązało z nią bliską relację. Jednak z żadnym nie poszła na całość! Okazało się, że czekała na tego "jedynego i idealnego mężczyznę", a swój pierwszy raz przeżyła dopiero, gdy miała 41 lat.

Mistrz pałki wchodzi do gry

Jak wyznała pisarka z Kolorado, gdy w jej życiu pojawił się perkusista Dave, od razu poczuli wspólny rytm miłości. Po kilku miesiącach znajomości wybrali się w podróż do Polinezji Francuskiej, gdzie odwiedzili wyspę Huahine. Taksówkarz powiedział im, że nazwa wyspy oznacza „płeć kobiety” i uznali to za znak, że podniósł się szlaban miłości i mogą przekroczyć granicę. Opisała też przed kamerami jaki był jej pierwszy seks.

Był zabawny, ale i dziwaczny. Namiętność rozkwitła wraz z kolejnymi "ćwiczeniami". Warto było czekać, choć z innych powodów niż ludzie zwykle myślą. Seks był super, ale nigdy nie był on celem naszej wspólnej drogi. Jestem teraz we wspaniałym - pełnym miłości i oddania związku z mężczyzną, który może otoczyć mnie uczuciem – pisarka opisała swój pierwszy raz.

Wkrótce po pierwszych erotycznych przygodach, pisarka zaszła w ciążę, a na Instagramie publikuje kolejne zdjęcia ze swoim partnerem, pokazując, jak oczekują na poród. Czy porzuci pisanie książek, by zostać mamą-celebrytką w mediach społecznościowych?

Przeczytaj więcej
Komentarze