18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jest nie do poznania

Po kanciastym hełmie ani śladu! RUTKOWSKI TOTALNIE ZMIENIŁ FRYZURĘ

19.01.2022  11:37
Krzysztof Rutkowski zmienił fryzurę. Jest nie do poznania
Krzysztof Rutkowski zmienił fryzurę. Jest nie do poznania Fot: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Krzysztof Rutkowski szokuje zupełnie odmienionym wyglądem. Detektyw-celebryta pokazał się bez charakterystycznej kanciastej fryzury. 

Czym właściwie zajmuje się Krzysztof Rutkowski? Jakie ma osiągnięcia jako detektyw? O tym wie mało kto. Ciężko jednak szukać kogoś, kto nie miałby pojęcia, jak Krzysztof Rutkowski wygląda. Choć zwie się detektywem, mężczyzna jest raczej celebrytą, znanym głównie z wystawnego życia i nietypowej fryzury.

Od lat bowiem Krzysztof Rutkowski na głowie nosi coś, co przypominać może kłaczasty hełm czy kanciasty czepek usadowiony na samym czubeczku czaszki. Jego włosy uformowane są we fryzurę tak dziwną, że mógłby z powodzeniem startować w konkursach na najbardziej osobliwe i charakterystyczne uczesanie. W kwestii osobliwości byłby niekwestionowanym faworytem, w kwestii charakterystyczności, biłby się o podium z Michałem Wiśniewskim.

Krzysztof Rutkowski bez hełmu na głowie

Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie Krzysztofa Rutkowskiego w innej fryzurze? Cóż, i my mamy z tym problem, choć nasza wyobraźnia często nie znosi granic. To jednak przypadek wybitny, wybitnie ciężki do okiełznania. Teraz jednak sam właściciel kanciastego hełmu dał nam sposobność zobaczenia go w całkowicie innym wydaniu.

Detektyw na swoim Instagramie zamieścił fotkę, na której promuje catering dietetyczny. Twierdzi, że jedzenie dań serwowanych mu przez reklamowaną firmę, cudownie wpływa na porost owłosienia. Pokazał się nie w swoim kwadratowym fryzie, a w długich rozczochranych włosach. Gdybyśmy nie wiedzieli, że to on, w życiu byśmy na to nie wpadli...

Kogo przypomina Wam ten odmieniony Krzysztof Rutkowski? Dla nas to połączenie Zbigniewa Wodeckiego ze Skazą z Króla Lwa.