18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie jest dobrze...

Pogorsza się stan zdrowia Bogusława Lindy. Aktor nie chce operacji

Bartłomiej Ciepielewski
20.02.2021  11:43
Stan zdrowia Bogusława Lindy jest coraz gorszy
Stan zdrowia Bogusława Lindy jest coraz gorszy Fot: Tomasz Urbanek/East News

Od kilku dni Bogusław Linda narzeka na coraz poważniejsze dolegliwości związane z kręgosłupem. Lekarze zalecają natychmiastową operację, lecz aktor odmawia jakiejkolwiek pomocy.

Bogusław Linda zmaga się z nieustającym bólem kręgosłupa. Ostatnio stan jego zdrowia znacznie się pogorszył. Towarzyszące aktorowi dolegliwości utrudniają normalne funkcjonowanie.

Starzeję się, rejestruję charakterystyczne sygnały psychofizyczne. Czas biegnie trzy razy szybciej, niż kiedyś. Obawiam się przede wszystkim chorób, co się nieuchronnie wiąże ze starością. Boję się też bezradności - przyznał celebryta w rozmowie z "Na żywo".

Gwiazda polskiego kina od wielu miesięcy korzysta z zabiegów medycyny naturalnej. Niestety masaże oraz specjalne olejki powoli przestają pomagać.

Bogusław Linda unika operacji

Całkowity powrót do zdrowia mogłaby zapewnić operacja kręgosłupa. Do zabiegu namawiają Lindę lekarze i przyjaciele. Według nieoficjalnych informacji, aktora nie przekonuje konieczność uczęszczania na kilkumiesięczną rehabilitację.

Kolejnym czynnikiem odstraszającym Lindę od wizyty w szpitalu jest sytuacja epidemiczna. Wszystkie placówki medyczne zmagają się z koronawirusem, który u 68-letnigo aktora stanowi dodatkowe zagrożenie dla życia i zdrowia.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze