18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Realia pandemiczne

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. Przyjaciele nie będą mogli go pożegnać?

23.10.2020  14:49
Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego
Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Dariusz Gnatowski, znany z kultowej roli Arnolda Boczka w serialu Świat według Kiepskich, nie żyje. Jak się okazuje, na jego pogrzeb będzie mogło przyjść tylko kilka osób. Realia pandemiczne są bardzo przykre w przypadku ostatniego pożegnania. 

Dariusz Gnatowski zmarł z powodu niewydolności oddechowej. Jak się później okazało, aktor grający Arnolda Boczka w serialu Świat według Kiepskich na antenie TVP - miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Z tej przyczyny wiele osób założyło, że bezpośrednią przyczyną śmierci artysty był COVID-19.

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego w niewielkim gronie

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego ma miech charakter bardzo kameralny. W uroczystości będą mogły uczestniczyć jedynie najbliższe osoby aktora, a to wszystko z uwagi na rosnące zagrożenie pandemiczne. Fani i dalsi przyjaciele nie będą mieli szansy wzięcia udziału w ostatnim pożegnaniu artysty. Taką obserwację wysnuł "Super Express". 

Z powodu obostrzeń nie będę mogła uczestniczyć w pogrzebie. Jest mi przykro, że nie będę mogła pożegnać swojego przyjaciela

- zdradziła dziennikowi Joanna Kurowska, wieloletnia koleżanka Gnatowskiego z planu filmowego.

W tym momencie nie wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb artysty. Może się okazać, że jedynie ukochana żona i córka będą obecne na uroczystości ostatniego pożegnania. Sytuacja w Polsce zaostrza się bowiem z dnia na dzień i ciężko powiedzieć, co wydarzy się w najbliższych chwil.

Współczujemy najbliższym aktora. To dla nich z całą pewnością ogromny ból i wielka strata.