18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bardzo jej na tym zależało

Pogrzeb Niny Busk z "Sanatorium miłości". Miała wzruszające życzenie

20.07.2022  14:37
Pogrzeb Niny Busk z "Sanatorium miłości"
Pogrzeb Niny Busk z "Sanatorium miłości" Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Nina Busk, która była niekwestionowaną, najjaśniejszą gwiazdą programu "Sanatorium miłości", odeszła. Teraz bliskich i przyjaciół kobiety czeka jej pogrzeb. Jak się okazuje, zmarła miała prośbę dotyczącą tej uroczystości.

Nina Busk z "Sanatorium miłości" była czystą, chodzącą radością. Kiedy płomień jej życia zgasł, tak rodzina, jak i przyjaciele pogrążyli się w prawdziwej rozpaczy. Teraz przed nimi najtrudniejszy moment - ostatnie pożegnanie.

Pogrzeb Niny Busk z "Sanatorium miłości"

Teraz krajem wstrząsnęła informacja o śmierci Niny Busk. Uczestniczka ta wyróżniała się szczególną pogodą ducha, wielką urodą i radością życia. Nic dziwnego, że teraz opłakuje ją cała Polska.

Nina Busk zmarła w sobotę nad ranem w jednym z toruńskich szpitali. Od kilku miesięcy zmagała się z ciężką chorobą, ale nie była sama. Do końca czuwała przy niej ukochana córka – Julita, która specjalnie przyleciała z Anglii, i oddani przyjaciele. Teraz dowiadujemy się, co konkretnie doprowadziło do zgonu pełnej życia i energii uczestniczki "Sanatorium miłości".

Nina Busk miała zaledwie 65 lat, z jej pogodą ducha to bardzo niewielka liczba. W ostatnich dniach swojego życia kobieta przebywała już w hospicjum. Jak ustalił portal tvp.info - seniorka walczyła z chorobą nowotworową. 

Do ostatniej chwili zachowała uśmiech i pogodę ducha. Prosiła swoich najbliższych, by jej pogrzeb nie był smutny. Radosna grupa przyjaciół z "Sanatorium miłości" z pewnością o to zadba. Gwiazda pożegnana po raz ostatni zostanie 23 lipca 2022 roku o godz. 12:00 w kościele Św. Jakuba w Toruniu.