18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostatnie pożegnanie

Pogrzeb Piotra Gesslera. Rodzina tonęła we łzach

03.09.2021  15:20
Pogrzeb Piotra Gesslera
Pogrzeb Piotra Gesslera Fot: hafizi/Shutterstock

Piotr Gessler zmarł zdecydowanie przedwcześnie w wieku 63 lat. Mężczyzna pozostawił swoją rodzinę pogrążoną w żałobie. Dziś bliscy po raz ostatni pożegnali go podczas wyjątkowo wzruszającego pogrzebu. 

Piotr Gessler, były mąż Magdy Gessler i ojciec jej jedynej córki - Lary, odszedł dość niespodziewanie. O tym, że 63-letni restaurator zmarł, poinformowała wszystkim za pośrednictwem Instagrama właśnie jego córka. Lara Gessler bardzo kochała ojca, który wychowywał ją już po rozstaniu z Magdą Gessler. Dziewczyna nie potrafi pogodzić się z tą tragedią.

Pogrzeb Piotra Gesslera

Dziś cała familia Gesslerów zebrała się w jednym miejscu, by pożegnać drogiego byłego męża, ojca, ojczyma i dziadka. Podczas uroczystości pogrzebowej wszyscy wylali dosłownie morze rzewnych łez.

Uroczystość rozpoczęła się w piątek o godzinie 13:00 w drewnianym kościele na terenie Cmentarza Bródnowskiego w Warszawie. Na cmentarzu można było spotkać brata zmarłego, Adama Gesslera, a także byłą żonę Piotra — Magdę Gessler. Podczas ostatniego pożegnania obecne były również dzieci zmarłego — syn Mikołaj i córka Lara, oraz przybrany syn Tadeusz. Wszyscy nie mogli sobie poradzić z tą ogromną stratą.

Przypominamy, że śmierć Piotra Gesslera nastąpiła w wyniku niespodziewanych, pooperacyjnych powikłań. Urna z prochami zmarłego została złożona w grobie jego rodziców, Wandy i Zbigniewa Gesslerów.

Kondolencje zapłakanej Magdzie Gessler złożył m.in. Ryszard Kalisz. Na Cmentarzu Bródnowskim są także dziennikarze Jacek Żakowski i Robert Kozyra, były szef Radia Zet. Uroczystości zakończyły się o godzinie 14. Żałobnicy musieli udać się do domów z bólem w sercu, który ukoić może jedynie czas.

Czytaj także